Видаксл Двор Клупа 48 Дрво

Видаксл Двор Клупа 48 Дрво

DEN 2159.84

Достапност

Оваа декоративна дрвена клупа за двор со својот носталгичен дизајн, се одликува со висококвалитетно дрво и рамка од ковано железо. Со украсен пвц потпирач за грб, тој е вистинско привлекување очи и совршен избор за вашата градина или двор. Исто така, прави совршен додаток на предниот дел од вашиот дом. Материјал : Дрво + ковано железо + пвц потпирач за грб. Димензии : 48 "x 20" x 28.7 "(W x d x H). Длабочина на седиштето : 13.4". Висина на седиштето од земја : 15,7". Погоден за надворешна употреба во текот на целата година. Макс. капацитет на вчитување : 242,5 фунти. Калифорнија Предлог 65.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат