КАЈЌ Долна Облека За Жени Чипка Градник Камизола Бралета Бендо Градник Чипка Врвни Жени Девојки Спорт Дневна Фаво Пред Затворање Градник

КАЈЌ Долна Облека За Жени Чипка Градник Камизола Бралета Бендо Градник Чипка Врвни Жени Девојки Спорт Дневна Фаво Пред Затворање

DEN 479.84

Достапност

Чипка Градник Камизола Бралета Бендо Градник Чипка Врвни Жени Девојки Спорт Дејл Фаво Пред Затворање Градник Сезона : Четири Сезона. Пол : Жени . Повод : Секси. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Секси. Должина на ракавот : Без Ракави. Како Да се мие : Рачно Миење Ладно. Што добивате : 1 Секси Градник Предниот Дел На Градите Е Дизајн На V-вратот. Лентата За Рамо Е . Ременот со Повеќе потпетици ја Истакнува Вашата Фигура. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Листа Со Големини Внимателно Пред Да Ја Купите. Оваа Долна Облека без челик Ќе Одговара На Вашето Тело Многу Добро и ќе Направи да се Чувствувате Опуштено и Удобно.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат