Жена Во Женска Плус Големина Совршена Маичка Со Долги Ракави Со Вратот

Жена Во Женска Плус Големина Совршена Маичка Со Долги Ракави Со Вратот

DEN 3.33

Достапност

Жена Во Женска Плус Големина Совршена Маичка Со Долги Ракави Со Вратот.Од нашата најпродавана Совршена колекција За Маици, овој мек v-врат доаѓа во удобно, опуштено вклопување и прави одличен секојдневен главен производ. Најдете ги вашите нови патувања во низа достојни бои за складирање. Без разлика дали се носат сами или слоевити, Нашите Совршени Маици се задолжителни секоја сезона.  28" должина овој стил доаѓа и во отпечатоци! Пребарајте 12884 за купување.Цврсти материи : памук; Отпечатоци/Грејачи : Памук/поли; увезено перење во машина. За брендот : Кај Жената Внатре ние сме експерти за удобност со плус големина, и тоа го правиме повеќе од 100 години. Тогаш не е изненадување што ние сме еден од брендовите што одат во индустријата за облека со плус големина за неверојатно вклопување и стил на момент. Нашата цел е да се осигураме дека секогаш се чувствувате одлично и изгледате добро во нашата удобна облека во сите бои што ги сакате. 28 " должина. Овој стил доаѓа и во отпечатоци! Пребарајте 12884 за купување. Цврсти материи : памук; Отпечатоци/Грејачи : Памук/поли; увезени. Машинско перење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами
  • Новак

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами

DEN 1.67

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви,Пижами Кратки Панталони, Дневна К�