Хајхајуп Ролна Двор Вежба Ленти СИНЏИР САМ Накит Додатоци Вежба Налепници За Шиење Занаети Декор Свадба Накит Шупливи Налепници

Хајхајуп Ролна Двор Вежба Ленти СИНЏИР САМ Накит Додатоци Вежба Налепници За Шиење Занаети Декор Свадба Накит Шупливи Налепници

DEN 1.00

Достапност

1 Ролна 1 Двор Вежба Ленти Кристален Синџир САМОСТОЈНИ Додатоци За Накит Вежба Налепници За Шиење Занаети Декор Свадба Накит Шупливи Налепницибојка : Разнобојна. Материјал : Пластика. Големина : 1см х 90СМ Материјал : Кристалната Лента Е Изработена од Висококвалитетна Пластика и Смола, Со Силна Лепливост, Лесна За Лепење на Мазна Површина и Не Е Лесно Да Падне По Лепењето. Трендовски Налепници за Шишиња Со Вода Трендовски Налепници Трендовски Пакувања Со Налепници. Верзијата што се топи Треба да се Користи Со Машинско Притискање или Лепење На Лепак. Лесен Е За Употреба : Дијамантската Лента Од Смола Може Лесно Да се Исече во Различни Форми, Само Загрејте Ја И Залепете Ја Директно На Потребната Површина; Забелешка : Не Користете Ја Во Рок Од 48 Часа Откако Ќе Залепите Контакт со Вода или Други Течности Налепници За Возрасни Трендовски Налепници Налепници за Патување. Самолепливи Ленти Од Кристал На Светлина, Кристалите Доаѓаат Во Класична Форма За Да Изгледаат Повеќе И Гламур на Вашите Уметнички Дела. Налепници за патување За Шишиња Со Вода Налепници За Патување За Налепници за Патување Со Багаж. Погоден За : Сјајните Дијамантски Налепници Можат Широко Да Се Применат На Разни Предмети, Такви Чаши, Чанти, Чевли, Облека, Занаети, Украси За Венчавки, Украси За Торти, Украси За Забави И Празници Итн. Донесете Елеганција И Направете Ги Поубави. Самолеплива Лента За кристал Самолеплива Лента ЗА Кристал ВЕЖБА САМОСТОЈНА Паста За Вежба За Торта Декорација, Облека Роденденска Декорација Занаетчиски Ролни Налепници За Превоз За Деца Налепници За Воз Налепници. Самолеплива Лента За кристал Самолеплива Лента ЗА Кристал ВЕЖБА САМОСТОЈНА Паста За Вежбање Декорација На Торта, Облека Роденденска Декорација Занаетчиски Ролни Тракторски Налепници за Шишиња Со Вода Налепници За Налепници За Заби За Деца.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Маирбеон Фау Дијамантска Ресна Сјајна Нерѓосувачка Декоративна Облога Додатоци За Коса Рачно Изработен Декор Исклучителен Симетричен
  • Новак

Маирбеон Фау Дијамантска Ресна Сјајна Нерѓосувачка Декоративна Облога Додатоци За Коса Рачно Изработен Декор Исклучителен Симетричен

DEN 319.84

Опис : има толку сјаен и пенлив кристал и е нерѓосувачки, симетричен, антидеформиран, привлечен, прекрас�

Мандала Занаети Еластична Светка, Рамен Сјај Се Протега Блинг Палета Ткаенина Лента, Металик Апликација Трим Чипка За Фустан
  • Новак

Мандала Занаети Еластична Светка, Рамен Сјај Се Протега Блинг Палета Ткаенина Лента, Металик Апликација Трим Чипка За Фустан

DEN 1.67

Оваа калем на блескави Занаети од Мандала еластична апликација за истегнување со светки е привлечна и и