Бебе Девојки Момчиња Зима Топла Плетена Двојна Пом Топка Шапка И Шамија Во Собата

Бебе Девојки Момчиња Зима Топла Плетена Двојна Пом Топка Шапка И Шамија Во Собата

DEN 207.84

Достапност

Бебе Две Парчиња Зимски Топли Плетени Капачиња Постави Двојна Пом Пом Топка Мало Дете Капчиња Грав Симпатична Волнена Шамија Шамија Костум. Определување На Производот : . 1. Употребата на висококвалитетни ткаенини е многу пријателска за кожата и еластична и нема да направи кожата на бебето да се чувствува непријатно. 2. Перформансите за зачувување на топлина се многу добри. Соодветната шамија и капа можат да ги заштитат вратот и главата на бебето во сите аспекти и да се спротивстават на студената зима. 3. Прекрасен дизајн, плишаната топка на главата го прави вашето бебе да изгледа многу слатко. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката. (1 инч=2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Фала. Спецификации : . Материјал : Волнено Предиво. Тип На Шема На Капа : Цврст. Шамија Шема Тип : Писмо . Стил : Носење Доенчиња. Возраст : 0-24 Месеци. Големина на капа( см) : 36-48. Боја : Црвена, Жолта, Кафеава, Розова, Сива, Небесно Сина. Содржина На Пакетот : . 1 х Бебе Зима Топла Плетена Капчиња Шапка + Шамија. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетни Материјали : Изработени од волнена мешана ткаенина, многу мека и удобна, дише и пријателска за кожата, грижа за чувствителната кожа на бебето и одлични термички перформанси. Дизајн : Дводелна плетена волнена капа и шал, еднобојна боја, везови со букви од шал, две слатки кадифени топчиња на шапката, совршено усогласениот костум може да ја загрее главата и вратот на бебето. Појавување : комплетот капа и шал може да се совпаднат со сите видови облека за бебиња, тој е многу погоден за студена зима, само носете го за да го комплетирате слаткиот изглед и да ја направите вашата сакана да изгледа попривлечно. Повод : Погоден За секоја пригода, скијање, лизгање, кампување, пешачење или семејство, училиште, патување, роденден, Божиќ или какви било зимски спортови на отворено и активности во затворен простор. Големина и Боја : Погоден За бебиња од 0 до 24 месеци, флексибилен, погоден за обем на главата од 14 инчи-19 инчи (36-48 см). Имаме различни бои за да изберете.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами
  • Новак

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами

DEN 1.67

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви,Пижами Кратки Панталони, Дневна К�

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица
  • Новак

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица

DEN 3.33

Шудагенг Маици За Денот На Независноста На Мажите, Графички Маици Со Кратки Ракави Со Знаме На Сад, Амер�

Комплет За Утешител На рози Црно Бел Лебед Јорган Вметнете Комплет Постелнина За Птици Со Кралска Големина Романтична Цветна
  • Новак

Комплет За Утешител На рози Црно Бел Лебед Јорган Вметнете Комплет Постелнина За Птици Со Кралска Големина Романтична Цветна

DEN 3.33

Што Можеш да Добиеш 1 Крал Надолу Утешител 104" х 90 "+ 2 Кутии За Перници 36 " Х 20", 1 парчиња Утешител на Кревет �

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони
  • Новак

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони

DEN 3.33

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, јакни, џемпери, долна облека, чевли, чор

Жени Јога Панталони Со Висок Струк Хипи Пилатес Панталони Исечени Печатени Бохо Плажа Неправилни Еластични Панталони За Половината
  • Новак

Жени Јога Панталони Со Висок Струк Хипи Пилатес Панталони Исечени Печатени Бохо Плажа Неправилни Еластични Панталони За Половината

DEN 399.84

Жени Јога Панталони Со Висок Струк Хипи Пилатес Панталони Исечени Печатени Бохо Плажа Неправилни Еласт