Капак За Куќиште За Огледало, Прекрасен Капак На Ретровизорот Исклучителен Широко Користен Капак На Капакот На Капакот За Додатоци За Автомобили

Капак За Куќиште За Огледало, Прекрасен Капак На Ретровизорот Исклучителен Широко Користен Капак На Капакот На Капакот За Додатоци

DEN 639.20

Достапност

Карактеристики : Одговара C Класа W205 E Класа W213 GLC Класа X253 S Класа W222. Изглед на јаглеродни влакна, додавајќи луксуз и елегантна смисла на вашиот автомобил. Може ефикасно да го заштити ретровизорот од оштетување. Доаѓа како пар, најдобро замена на носениот капак на огледалото. Изработен од висококвалитетен абс пластичен материјал, издржлив во употреба. Лесен за инсталирање, цврсто, не е лесен за паѓање. Спецификација : Материјал : Абс Пластична Боја : Количина На Ставка Од Јаглеродни Влакна : 1 Големина На Пар : 20 * 18см/7,9 * 7,1 Во Тежина На Пакувањето : прибл.303g/10.7 oz Fitment( само се вклопуваат левата рака возачот) : C Класа W205 2015-2018 GLC Класа X253 2015-2018 Е Класа W213 2016-2018 S Класа W222 2014-2018 пакет листа : 1 * Пар На Ретровизор Капак (Лево И Десно) Доаѓа како пар, најдобра замена за носениот капак на огледалото. Одговара За Ц Класа W205 Е Класа W213 GLC Класа X253 S Класа W222. Изработен од висококвалитетен абс пластичен материјал, издржлив во употреба.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат