Sngxgn Бејзбол Резервоарот Блузи За Жени Жени Дами Ребрести Дебели Ремени Ниско Намалување Тесни Тенок Опремени Спортски Тренингот Тенк Блузи Розова Л

Sngxgn Бејзбол Резервоарот Блузи За Жени Жени Дами Ребрести Дебели Ремени Ниско Намалување Тесни Тенок Опремени Спортски Тренингот

DEN 288.00

Достапност

Сезона : All Long камизола женска Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Должина : 71см/27.95"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 99см/38.98" Должина : 72см/28.35"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 104см/40.94" Должина : 73см/28.74"големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 109cm/42.91" должина : 74cm/29.13"ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 114cm/44.88" должина : 75cm/29.53" ВЕ МОЛИМЕ ДОЗВОЛЕТЕ 1-3cm Се Разликува поради рачно мерење, благодарение (целото мерење во см и ве молиме забележете 1cm=0,39 ИНЧИ). Пакетот Вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза Ве Молиме Споредете Ја Големината На Деталите Со Вашата Пред вас !!!. Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Компјутерот И Поставките. €Карактеристика}Дизајнот На Кошулата со Разбушавени Страни,Летни Блузи За Резервоари За Вратот V За Жени,Блузи Со еднобојни Бои,Кошули без ракави. Должина На Ракавот : Без Ракави.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат