Рајт Алатка Прилагодлив Кука Клучеви Клучеви, Во Отворање, Кука, во -A

Рајт Алатка Прилагодлив Кука Клучеви Клучеви, Во Отворање, Кука, во -A

DEN 574.40

Достапност

Прилагодливи Клучеви За Клучеви За Куки, 4 3/4 При Отворање, Кука, 11 3/8 Внатрешна Алатка Прилагодливи Клучеви За Клучеви За Куки Големина На Отворање [Макс] : 4 3/4 големина На отворање [Мин] : 2 тип на отворање : Тип На Рачка : Длабочина На Флатук : 0,188 инфиниш : Дебелина На Блекхок : 15/32 вкупна Должина [Ном] : 11 3/8 инвт. Клучеви за Клучеви од 1,03 фунти често се користат за затегнување на шахтите или цевките. Ова се клучеви за специјална намена со прилагодлива функција за отворање дизајнирани за сервисирање на жлезди за пакување, прилагодливи јаки, прстени, заклучувања итн. Прилагодливите клучеви за клучеви за куки се фалсификувани челични рачки и имаат челични вилици. Игличките се вклопуваат во дупките или процепите на страната на прирабницата или јаката.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ингерсол Ранд 2317гр 1 2 Воздушен Ударен Клуч и 3 8 Комплет За Комбинација На Воздушни крцкалки, вклучува 5-Парче Сет За Приклучоци,
  • Новак

Ингерсол Ранд 2317гр 1 2 Воздушен Ударен Клуч и 3 8 Комплет За Комбинација На Воздушни крцкалки, вклучува 5-Парче Сет За Приклучоци,

DEN 607.84

Овој комплет вклучува клуч за удар НА воздух ОД 231 G и клуч за воздушен крцкалка ОД 170g заедно со сет со ште

Шестоаголен Клуч, Шестоаголен Клуч Со Висока Јачина Нераскинлива Хромирана Алатка За Поправка Челичен Планински Велосипед Алатка
  • Новак

Шестоаголен Клуч, Шестоаголен Клуч Со Висока Јачина Нераскинлива Хромирана Алатка За Поправка Челичен Планински Велосипед Алатка

DEN 3.00

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Опи�