Машки Поло Маици Свртете Ги Копчињата Кратки Ракави Брзи Суви Лабави Голф Кошули За Мажи

Машки Поло Маици Свртете Ги Копчињата Кратки Ракави Брзи Суви Лабави Голф Кошули За Мажи

DEN 287.84

Достапност

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94" Должина : 67см/26.38" Ракав : 22см/8.66" Рамо : 46см/18.11" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 110см/43.31" Должина : 69см/27.17" Ракав : 23см/9.06" Рамо : 47СМ/18.50" Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 116см/45.67" должина : 71см/27.95" ракав : 24см/9.45" РАМО : 48СМ/18.90" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 122см/48.03" должина : 73см/28.74" РАКАВ : 25 CM/9.84" рамо : 50cm/19.69" големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 128cm/50.39" должина : 75cm/29.53" РАКАВ : 26cm/10.24" рамо : 52cm/20.47" во традиционалната перцепција, машката облека секогаш се чини дека е фиксна, фиксна ВЕРЗИЈА, ФИКСНА ШЕМА, време е Да ја смените Оваа Перцепција! Овде можете да ја најдете облеката што ви се допаѓа. Дали се срамите да ја носите истата облека како и другите? Или вашата облека не е доволно шарена со што не се истакнувате во толпата? Дојдете овде, богатата разновидност на врвови ви дава поголем избор, различен дизајн и совпаѓање на боите, не само што може да го измени вашето тело, туку и да го надополни вашиот темперамент, така што ќе се издвоите од толпата. Дојдете и изберете кошула што ви се допаѓа!Лабава, дише, удобна и убава.Оваа кошула ги одржува мажите симпатични од глава до пети и ги подготвува мажите да го преземат денот. Од забава до дома, овој комплет нуди меко чувство и удобно вклопување. Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење.2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката (инч = 2,54 см).3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Оваа кошула е погодна за носење во семеен живот, канцеларија, забава, голф, патувања, пешачење итн. Погоден е за носење во пролет, лето и fall, и за носење На Денот на Независноста, Денот на Нејзината Независност, Денот На Свети Патрик, Денот на Благодарноста, Велигден, Црниот петок и други празници. Оваа кошула е лесна и дише, дури и во лето, носењето сепак ве одржува ладни и ве држи подалеку од жешката топлина и високите температури. Уникатната форма на оваа кошула е дизајнирана да ги скрати вашите мускулни линии, давајќи ви подобра форма и тргнувајќи ја вашата згодност. Внимателно избраните материјали нема да и наштетат на вашата кожа, додека можете да изберете машинско перење или миење раце, за да ви биде поудобно. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Машка Поло Маица Машка Модна Кошула Секојдневна Голф Кошула Со Кратки Ракави Блок Во Боја Памучен Врв Скелет Поло Маици За Мажи
  • Новак

Машка Поло Маица Машка Модна Кошула Секојдневна Голф Кошула Со Кратки Ракави Блок Во Боја Памучен Врв Скелет Поло Маици За Мажи

DEN 2.33

Големина : S Биста : 82cm / 32.28" Рамо : 37cm / 14.57" Должина : 72cm / 28.35" Големина : M Биста : 92cm / 36.22" Рамо : 40cm / 15.75" Должин�

Машка Поло Маица Со Кратки Ракави Еднобојна Лежерна Витка Класична Атлетска Голф Пешачење Врвна Основна Маица Пуловер Маици
  • Новак

Машка Поло Маица Со Кратки Ракави Еднобојна Лежерна Витка Класична Атлетска Голф Пешачење Врвна Основна Маица Пуловер Маици

DEN 3.33

●Карактеристика : оваа тенка голфполо кошула е изработена од плакета со копчиња ②ИДЕАЛЕН ИЗБОР ЗА ПОДА

Педорт Менс Поло Маици Со Кратки Ракави Голема И Висока Кошула За Голф Тактички Кошули Брзо Сушење Кошула Со Јака Со Кратки
  • Новак

Педорт Менс Поло Маици Со Кратки Ракави Голема И Висока Кошула За Голф Тактички Кошули Брзо Сушење Кошула Со Јака Со Кратки

DEN 448.00

Сезона : Аил сезони Пол : Мажи Повод : Запознавање и Семејство стил : Модерен Материјал : Полиестер Тип На �