Алегра К Јуниори Шифон В Вратот Блуза Без Ракави Блузи Кошули

Алегра К Јуниори Шифон В Вратот Блуза Без Ракави Блузи Кошули

DEN 351.84

Достапност

Направено од лесна и удобна ткаенина од шифон за да се овозможи циркулација на воздухот за да се обезбеди максимална дишење и удобност.Основниот, но класичен дизајн ја прави оваа кошула никогаш надвор од мода.Одликувајќи се со шик Дизајн На Вратот Што го модифицира вашето деколте да биде поелегантно, оваа блуза е совршена за секоја пригода - од секојдневни излегувања до деловни состаноци.Сигурни сме дека ќе добиете комплименти кога ќе го носите.Мерење (Во инчи)Меѓународна ГолеминаОбем На ГрадитеПоловината ДебелинаШирина На Рамената35 7/834 5/813 1/437 3/436 5/813 3/4М-39 3/438 5/814 1/4Л42 7/841 3/4-15 XL46 1/844 7/815 7/8 Алегра К Јуниори Шифон Против Вратот Блуза Без Ракави Блузи Кошули 100% Полиестер. Цврсто. Носење на работа. Лето. Редовно. Повик. Блуза. Без ракави. В-вратот. Пуловер. Машинско Перење Ладно Со Слични Бои. МОДЕЛ ШОУ : Опуштено Вклопување. Носете ВО ГОЛЕМИНА XS. (Висина : 5 '8,9", Градите : 33,5 инчи, Половината : 24 инчи, Колкот : 37,4 инчи, Должина На Рамото : 16,5 инчи, Тежина : 123 фунти).


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Единствен Цврст Надворешен Панел За Внатрешен Двор Мултифункционален Белведер Необложена Завеса Термичка Светлина Блокирање
  • Новак

Единствен Цврст Надворешен Панел За Внатрешен Двор Мултифункционален Белведер Необложена Завеса Термичка Светлина Блокирање

DEN 271.84

Вештачка Свила1pc 37 "Широк X 63" Долг или 84 " Долг Овие панели создаваат приватност, сенка и практично отсеку

Блузи за вежбање со долги ракави за женски Женски Панталони Со Долги Ракави Секојдневен Елегантен Деловен Костум Комплети салон
  • Новак

Блузи за вежбање со долги ракави за женски Женски Панталони Со Долги Ракави Секојдневен Елегантен Деловен Костум Комплети салон

DEN 591.68

It изработена е од материјали ,ткаенината е многу удобна, доволно издржлива за вашето секојдневно носење

Амтдх Маици Клиренс Женски Кошули Екипажот Долги Ракави Кошули За Жени Пуловер Вино Црвено Стакло Дедо Мраз Капа Дуксери За
  • Новак

Амтдх Маици Клиренс Женски Кошули Екипажот Долги Ракави Кошули За Жени Пуловер Вино Црвено Стакло Дедо Мраз Капа Дуксери За

DEN 255.84

Забелешки : кошули со ракави за жени кошула плус големина женска женска облека мода 2022 вупи голдберг бо�

Хуанледаш Плажа Шапка Рамен Врв Голем Раб Целосна Мрежа Обична Прилагодлива Тока Секојдневна Крема За Сончање За Дишење Воена
  • Новак

Хуанледаш Плажа Шапка Рамен Врв Голем Раб Целосна Мрежа Обична Прилагодлива Тока Секојдневна Крема За Сончање За Дишење Воена

DEN 143.84

Опис : Одликувајќи се со дизајн на мрежа, оваа капа дише и е удобна за носење, што ја прави одличен избор з

Цермоге Маици За Мажи Плус Големина Царинење Ретро 3д Печатење Патент Машка Пролетна И Есенска Маица Костум Спортски Костум
  • Новак

Цермоге Маици За Мажи Плус Големина Царинење Ретро 3д Печатење Патент Машка Пролетна И Есенска Маица Костум Спортски Костум

DEN 223.52

61" Врвови Рамо : 47см / 18.92" Колк : 116см / 45 : 3 XГолеми САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Врвови Биста : 136cm / 53.24" Вр