Заштеди Кошули Со Долги Ракави За Мажи Удобна Памучна Кадифена Маичка Со Врвна Блуза, Црвена

Заштеди Кошули Со Долги Ракави За Мажи Удобна Памучна Кадифена Маичка Со Врвна Блуза, Црвена

DEN 1.67

Достапност

Ироинид Заштеди Кошули Со Долги Ракави За Мажи Удобна Памучна Сомотска Кошула Со Врвна Блуза, Црвени Карактеристики : 1. еластична мека ткаенина и густ, висококвалитетен плетен процес, Лесен, Дише, Удобен, Растеглив за кожата.2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3. со вашите омилени, фармерки итн .4.Нашите машки кошули со долги ракави доаѓаат во широк спектар на избори во боја за да помогнат во личниот стил и преференции на секој поединец – без разлика дали претпочитате, светла, трезвена или спортска боја, сето тоа го имаме! Записите сугерираат дека откако ќе ги пробате нашите кошули, нема да застанете додека не ги имате сите бои во вашата колекција.5 носењето ќе направи да изгледате поубаво.Информации за производот : Сезона : Type/Зима Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина на Памучни Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода, Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ЕЕЗ Мажи Блузабележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ироинид Заштеди Кошули Со Долги Ракави За Мажи Удобна Памучна Сомотска Кошула Со Врвна Блуза,Црвена. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 42см/16.54" Ракав : 63см/24.80 "Должина : 70см/27.56" Големина : Л Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104cm/40.94 "Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 64cm/25.20 "Должина : 72cm/28.35" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 65cm/25.59 "Должина : 74cm/29.13" Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44.09 "Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 66cm/25.98 "Должина : 76cm/29.92" Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67 "Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 67cm/26.38 "Должина : 77cm/30.31". работни кошули со долги ракави за мажи. маици со долги ракави за мажи. графички маици мажи. кошули мажи. долни кошули.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вонкос Есенски Дуксери За Мажи Секојдневна Топла Пуловер На Вратот На Екипажот Блуза Божиќен Празник 3д Печатени Врвови На Кошули
  • Новак

Вонкос Есенски Дуксери За Мажи Секојдневна Топла Пуловер На Вратот На Екипажот Блуза Божиќен Празник 3д Печатени Врвови На Кошули

DEN 335.84

Работиш напорно или тешко работиш? Во секој случај, ќе сакате да завршите во кадифен, пријатен комфор на

Дуксер без качулка За Женски Женски Дуксер Со Божиќен Принт Со Долги Ракави Туника Топ Пуловер Блуза Полиестерски дуксер жени
  • Новак

Дуксер без качулка За Женски Женски Дуксер Со Божиќен Принт Со Долги Ракави Туника Топ Пуловер Блуза Полиестерски дуксер жени

DEN 388.64

Бидејќи вистинската големина Е АЗИСКА ГОЛЕМИНА, таа е премала, препорачливо е да ја следите нашата табе�

Женски Врвови Клиренс под уши Врвови За Жени Обични Пролетни Летни Жени Обична Маица Денот На Независноста Печатени Тркалезни
  • Новак

Женски Врвови Клиренс под уши Врвови За Жени Обични Пролетни Летни Жени Обична Маица Денот На Независноста Печатени Тркалезни

DEN 1.00

Жените Обична Маица Денот На Независноста Печатени Круг Вратот Краток Ракав Пуловер Блуза Блузакаракт�

Кошули Со долги Ракави Удобни Лелеави Памучни Лен Долга Кошула Фустан Со Копче За Глуварче Со Тркалезен Врат Графички Врвови
  • Новак

Кошули Со долги Ракави Удобни Лелеави Памучни Лен Долга Кошула Фустан Со Копче За Глуварче Со Тркалезен Врат Графички Врвови

DEN 316.64

Материјал : Полиестер Големина : М Големина.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцов�

Деца Бебе Девојка Основна Кошула Краток Ракав Јака Кошула Мало Девојче Здив Краток Ракав Кошула Солидна Боја Летни Врвови Блуза
  • Новак

Деца Бебе Девојка Основна Кошула Краток Ракав Јака Кошула Мало Девојче Здив Краток Ракав Кошула Солидна Боја Летни Врвови Блуза

DEN 2.67

Карактеристики : Материјал : Памук Стил : Мода Тип На Шема : Цврст Должина На Облека : Редовна Должина на р