Ханзидакд Женски Дуксер Дуксери Зимски Долг Ракав Тркалезно Деколте Полиестер Плус Големина Печатени Дуксери Повеќебојни XXL

Ханзидакд Женски Дуксер Дуксери Зимски Долг Ракав Тркалезно Деколте Полиестер Плус Големина Печатени Дуксери Повеќебојни XXL

DEN 1.33

Достапност

Големина : С Биста : 100см/39,37" Ракав : 52см/20,47" Должина : 70см/27,56" Големина : М Биста : 104см/40,94" Ракав : 52,5 см/20,67" Должина : 71см/27,95" Големина : Л Биста : 112см/44,09" Ракав : 53,5 см/21.06" должина : 73cm/28.74" Големина : xl биста : 120cm/47.24" ракав : 54.5 Cm/21.46" должина : 75cm/29.53" големина : xxl биста : 128cm/50.39" ракав : 55.5 Cm/21.85" должина : 77cm/30.31" големина : xxxl биста : 136см/53.54" ракав : 56см/22.05" должина : 78см/30.71"Ханзидакд Женски Дуксер дуксери зимски долг ракав тркалезно деколте Полиестер плус големина печатени дуксери Повеќебојни xxlfeatures : материјал : женските дуксери се изработени со висококвалитетен материјал, Кои се Флексибилни и дишат. Не гледам прекудизајн : Женски Дуксери За Дуксери, секојдневен дневен комплет облека за дневна облека, модна улична облека што излегува, покажете свој стил пригода : Fall и Зима, патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома, секојдневен живот совршен Подарок : Дуксери, извонредна мода и секси дизајн. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка, Сестра, Тетка, Соученик, баба или жени што ги сакате : Погоден За жени од сите форми и големини.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате сезона : Spr Зима Пролетен Пол : Женска Пригода : Дневна,Деловна,Свадба, Забава Материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Тенок Стил Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување или Сув Пакет со Линија вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Облека : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Женските Дуксери Се направени со висококвалитетен материјал, кои се флексибилни и дишат. Не гледам. Дизајн : Женски Дуксери, секојдневен дневен сет за облека за дневна облека, модна улична облека што излегува, покажете свој стил. Повод : Fall И Зима, патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома, секојдневен живот. Совршен Подарок : Дуксери, извонредна мода и секси дизајн. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка, Сестра, Тетка, Соученик, баба или жени што ги сакате. Големина : Погоден за жени од сите форми и големини.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. По Продажбата : нашата продавница поддржува враќање на стоката во рок од 30 дена по добивањето на стоката, давајќи ви посигурно шопинг искуство. Услугата за клиенти е онлајн цел ден. Ве молиме контактирајте не навреме ако имате какви било прашања.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ткаенина од лажица - Сончоглед Туш Цветен Букет Пчелни Цвеќиња Есенски Декор Отпечатен на Мини Ткаенина покрај Дворот-Подлога
  • Новак

Ткаенина од лажица - Сончоглед Туш Цветен Букет Пчелни Цвеќиња Есенски Декор Отпечатен на Мини Ткаенина покрај Дворот-Подлога

DEN 97.92

Сончоглед Туш Цветни Букет Пчелни Цвеќиња Падне Лажица Ткаенина Од Страна на Дворот Лажица ткаенина е о

Хортон, Џенет Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Верверица Даглас стои на
  • Новак

Хортон, Џенет Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Верверица Даглас стои на

DEN 255.84

Џенет Хортон претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирање