Брноо Електрични Скутер Тркала Центар Мотор, Електричен Скутер Без Четкички Тркала Центар Мотор Со Цврста Гума Моторни Возила Додаток

Брноо Електрични Скутер Тркала Центар Мотор, Електричен Скутер Без Четкички Тркала Центар Мотор Со Цврста Гума Моторни Возила

DEN 2399.84

Достапност

Функција : 1. Тип на возење : погоден и за предниот и за задниот погон.2. 350w моќност, погоден за 8 инчен електричен скутер.3. Овој мотор на главината на тркалата со гума, силен и издржлив за употреба.4. Чисто бакарно моторно јадро. Лесен за инсталирање и употреба.5. Прекрасен центар мотор за електричен скутер, практичен и корисен.Спецификација : Состојба : Бренд Newitem Тип : Hub Motor Power : 350wrated моќност : 250 (k W)Номинален напон : 24 (V)номинален опсег на напон ОД 3 C : DC под 36 VMovement : чист бакарен погон тип : предниот погон и задниот погон се достапни отворена брзина големина : 11cm (дебелина на моторот)Дијаметар : 20cm/7.9 инчен (вклучувајќи гума)модел на гума : 200*50 Гуми : Гумена цврста вкупна должина на вратилото : 15,9 см/6,3 инчи сопирачка : Ремен За Сопирање на центар : 3 фазна линија + 5 список на пакети : 1 x центар мотор чисто бакарно моторно јадро. Лесен за инсталирање и употреба.350w моќност, погоден за 8 инчен електричен скутер.Тип на возење : погоден и за предниот и за задниот погон.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат