Родител-дете Топол Божиќен Сет Печатени Домашни Пижами Дводелни Детски Комплети Сини

Родител-дете Топол Божиќен Сет Печатени Домашни Пижами Дводелни Детски Комплети Сини

DEN 0.67

Достапност

Родител-Дете Топол Божиќ Во Собата Печатени Дома Носат Пижами Дете . . Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! . Материјал : памучни мешавини Што Одговараат на комплетите за пижами се продаваат одделно. Мека И Удобна. Појавување На Јп изработени од мек и долготраен материјал. Тоа е одлична еластичност за совршено вклопување, пријателска за кожата, дише, удобно и меко носење, лесна за чистење и отпорна на дамки. Совршени удобни пј за божиќни утрински слики, лежење на филмска ноќ, традиции за давање подароци и појадок со Дедо мраз. Одлична Вредност-Нарачајте повеќе пара соодветни пижами за целото семејство ОД БЕФОКА и ќе платите единствена, ниска цена за испорака за сите ваши парови. Бефока Родител-дете Топол Божиќен Сет Печатени Домашни Пижами Дводелни Детски Сетови Сини (Деца).


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат