Лингузи Крстот Торба Голем Капацитет Женска Торба Уникатна Чанта Трендовски Торба За Патување, Работа, Шопинг, Училиште

Лингузи Крстот Торба Голем Капацитет Женска Торба Уникатна Чанта Трендовски Торба За Патување, Работа, Шопинг, Училиште

DEN 719.84

Достапност

●Чанта со голем Капацитет ● 14, 17х13х4, 33ин. Лесно може да ги задржи вашите дневни потреби како што се мобилен телефон, книга, паричник, козметика итн.●Повеќенаменска Чанта За Вкрстено Тело} Нашата платнена чанта е многу разноврсна, можете да ја користите како чанта, торба за торба или торба за рамо.●Висококвалитетна Торбичка За Торби ● Оваа памучна кеса е изработена од висококвалитетен најлон, отпорна на абење, добра текстура и издржлива.●Одлична Изработка●Засилени шевови за зајакнување на врската помеѓу ременот за рамо и чантата.Queft Parfect®платнената торбичка е совршена за патување, работа, шопинг, училиште, колеџ, забава, плажа. Оваа чанта со вкрстено тело е совршен подарок за родендени, годишнини и дипломи. ●Чанта со голем Капацитет ● 14, 17х13х4, 33ин. Лесно може да ги задржи вашите дневни потреби како што се мобилен телефон, книга, паричник, козметика итн. ●Повеќенаменска Чанта За Вкрстено Тело} Нашата платнена чанта е многу разноврсна, можете да ја користите како чанта, торба за торба или торба за рамо. ●Висококвалитетна Торбичка За Торби ● Оваа памучна кеса е изработена од висококвалитетен најлон, отпорна на абење, добра текстура и издржлива. ●Одлична Изработка●Засилени шевови за зајакнување на врската помеѓу ременот за рамо и чантата. Queft Parfect®платнената торбичка е совршена за патување, работа, шопинг, училиште, колеџ, забава, плажа. Оваа чанта со вкрстено тело е совршен подарок за родендени, годишнини и дипломи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Глонме Женски Торби За Рамо Торба Со Голем Капацитет Мулти Џебови Пренослива Чанта Патент Дами Стп Кожа Ручано Вкрстено Прилагодливо
  • Новак

Глонме Женски Торби За Рамо Торба Со Голем Капацитет Мулти Џебови Пренослива Чанта Патент Дами Стп Кожа Ручано Вкрстено Прилагодливо

DEN 367.84

Спецификации : t Gender : Жени, Дами Боја : Црна, Бела, Зелена, Кафе, Каки, Кафеава материјал : Стп Торба Големин

Кокопеунтс Женска Торба За Рамо Ретро Мултифункционална Чанта За Вкрстено Тело Крокодилска Чанта Спојка Торба Сјајна Кожна Чанта
  • Новак

Кокопеунтс Женска Торба За Рамо Ретро Мултифункционална Чанта За Вкрстено Тело Крокодилска Чанта Спојка Торба Сјајна Кожна Чанта

DEN 0.67

Женска пу кожна чанта за одмор, со популарни елементи крокодилска шема, така што чантата го следи моднио

Машка Торба За Вкрстено Тело Од Најлонска Ткаенина Водоотпорна Торба За Рамо Отпорна На Триење За Деловно Патување Во Канцеларија
  • Новак

Машка Торба За Вкрстено Тело Од Најлонска Ткаенина Водоотпорна Торба За Рамо Отпорна На Триење За Деловно Патување Во Канцеларија

DEN 1.67

Карактеристики : Премиум Материјал : оваа машка чанта за рамо е изработена од издржлива најлонска ткаен�

Торба Со Вкрстено Тело во корејски Стил За Девојчиња Со Двојна Употреба Вкрстено Тело Со Едно Рамо За Козметика За Мобилни Телефони
  • Новак

Торба Со Вкрстено Тело во корејски Стил За Девојчиња Со Двојна Употреба Вкрстено Тело Со Едно Рамо За Козметика За Мобилни Телефони

DEN 3.33

Карактеристики : Капацитет : Должина : 15см Ширина : 7,5 см Висина : 17,5 см Затворање на магнетна затворач...