Шеесетти XTA Предни Лево Десни Оски компатибилни Со Џон Дир Гатор РС 860E XUV S 560E 590E 590i Серво Волан Специјално Издание Црна 625i RSX860i 2011-

Шеесетти XTA Предни Лево Десни Оски компатибилни Со Џон Дир Гатор РС 860E XUV S 560E 590E 590i Серво Волан Специјално Издание

DEN 0.67

Достапност

Индукциските термички обработени лежишта го намалуваат триењето и ја зголемуваат јачината НА биографијата. ПРЕДНОСТА НА ШЕЕСЕТТАТА : Шеесеттата ја направи својата мисија да им помогне НА тврдите ВОЗАЧИ НА АТВ, мотоцикли и моторни санки да најдат достапни - и одлични - заменски делови за нивните машини. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 18313. ДОВЕРБА ВО ШЕЕСЕТТАТА : од 2006 година, брендот Шеесетти стана популарен избор за клиентите на пауерспорт, со докажани издржливи и сигурни перформанси низ целата нивна линија на производи. Шеесеттата е во СОПСТВЕНОСТ НА САД, со операции низ Соединетите држави за да се обезбеди брза испорака и извонредна услуга за клиентите. МОЌТА НА ХРОМ-МОЛИ : 200 проценти посилна од стандардниот нерѓосувачки челик, челичната шипка 4340 хром-моли го прикажува највисокиот сооднос јачина-тежина, исклучителна цврстина на истегнување и застрашувачка отпорност на удар со цел да го издржи најсложениот терен. Сите производи од брендот Шеесетти имаат 100% Гаранција за Фитинг, ограничена 1-годишна гаранција и се изградени за широк спектар на најпопуларните брендови на пауерспорт. Изработени од 4340 хром-моли челична легура за робусна издржливост преку крајниот тежок терен, шеесеттите XTA CV оски значително ги надминуваат ОЕМ оските и во квалитетот и во цената. Одликувајќи се со динамичен агол на возење од над 40 степени, прецизно произведените шеесетти XTA оски (произведени според Iso/TS 16949 и Iso 9001 Стандарди за Квалитет) обезбедуваат врвна агилност при возење. Шеесеттите XTA Оски пристигнуваат целосно собрани, вклучувајќи внатрешни и надворешни универзални CV споеви за брза инсталација.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат