Машки Есенски Лабави Шевови Со Качулка Водоотпорен Костим За Летање Што Дише Топ блуза ветробрански

Машки Есенски Лабави Шевови Со Качулка Водоотпорен Костим За Летање Што Дише Топ блуза ветробрански

DEN 270.08

Достапност

Големина : S Биста : 111cm/43.70" Рамо : 46cm/18.11" Должина : 71cm/27.95" Ракав : 62cm/24.41" Големина : M Биста : 119cm/46.85" Рамо : 48cm/18.90" Должина : 73cm/28.74" Ракав : 63cm/24.80" Големина : L Биста : 129см/50.79" рамо : 52см/20.47" должина : 75см/29.53" ракав : 64см/25.20" големина : xl биста : 139см/54.72" рамо : 56см/22.05" должина : 80см/31.50" ракав : 65см/25.59" големина : xxl биста : 149см/58,66" рамо : 60см/23,62" должина : 83см/32,68" ракав : 66см/25,98" машки есенски лабави Шевови со Качулка водоотпорен костим за летање што дише врвна блузакарактеристики : € материјал} изработен Е Од висококвалитетни материјали И е доволно издржлив За да го задоволи вашето секојдневно носење. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.●Носете ја совршената облека Со вашите омилени фармерки и панталони.①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за живот, и верувам дека ќе ви се допаднат. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. Сезона : Aut и зима пол : Менокација : Дневна Облека Должина : Редовен Тип На Дезен : Цврст Стил : Мода, Слободно Време Должина На Ракавот : Долго што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Coat Size Bust Shoulder Length Sleeves111cm/43.70"46cm/18.11"71cm/27.95"62cm/24.41"M119cm/46.85"48cm/18.90"73cm/28.74"63cm/24.80"L129cm/50.79"52cm/20.47"75cm/29.53"64cm/25.20"XL139cm/54.72"56cm/22.05"80cm/31.50"65cm/25.59"XXL149cm/58.66"60cm/23.62"83cm/32.68"66cm/25.98"Size : SBust : 111cm/43.70"Shoulder : 46cm/18.11"Length : 71cm/27.95"Sleeve : 62cm/24.41"Size : MBust : 119cm/46.85"Shoulder : 48cm/18.90"Length : 73cm/28.74"Sleeve : 63cm/24.80"Size : LBust : 129cm/50.79"Shoulder : 52cm/20.47"Length : 75cm/29.53"Sleeve : 64cm/25.20"Size : XLBust : 139cm/54.72"Shoulder : 56cm/22.05"Length : 80cm/31.50"Sleeve : 65cm/25.59"Size : XXLBust : 149cm/58.66"Shoulder : 60cm/23.62"Length : 83cm/32.68"Sleeve : 66cm/25.98" Сезона : umn и зима Пол : Мажи Повод : Дневна Облека Должина : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Мода, Должина На Ракавот За Одмор : Долго што добивате : Палто ОД 1 КОМПЈУТЕР. Можеме Да Гарантираме Дека Целокупниот Стил Прикажан На Фотографијата Е Точен, Но Може Да Има Разлики Во Тоа Како Се Појавува Стилот За Време На Абењето. Ова Зависи од Другите Физички Променливи, На пр. Лична Големина На Телото, Обликот На Телото, Пропорцијата На Екстремитетите, Висината Итн. Мажи Фармерки Јакна Мажи Мултифункционална Јакна Машка Облека Машки Јакни Зимски Чизми Мажи Преодна Јакна Патики Со Кратки Ракави Мажи Камп Јакни Мажи Многу Топла Зимска Јакна Мажи Трчање Јакна Спортска Облека Мажи. €Карактеристики : машка Модна Јакна, Долги Ракави, Еднобојна Боја, Копчиња, Топло, Секојдневно, Редовно Вклопување, Џебови. Машките Обични Јакни од Ревер Не се Толку Сериозни како Костумите, Туку Повеќе Склони кон Секојдневната страна. Можете Да Ги Носите Лежерно Во Пролет И Morning Наутро, Без Да Се Грижите Дали Ќе Не Одговараат На Вашата Облека. ●Прилика●Стилска И Секојдневна Силуета, Направете Го Вратот Да Изгледа Витко. Погоден За Секојдневно Носење, Работа, Градинарство, Спорт, Одмор Итн. Совршен Подарок За Дечко, Сопруг, Брат, Син, Татко, Семејство И Пријатели.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кошули Со долги Ракави Удобни Лелеави Памучни Лен Долга Кошула Фустан Со Копче За Глуварче Со Тркалезен Врат Графички Врвови
  • Новак

Кошули Со долги Ракави Удобни Лелеави Памучни Лен Долга Кошула Фустан Со Копче За Глуварче Со Тркалезен Врат Графички Врвови

DEN 316.64

Материјал : Полиестер Големина : М Големина.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцов�

клиос Женски Исечени Џемпери Кабел Со Долги Ракави Плетен Врв Обичен Џемпер Од Екипажот Туника Тенок Пуловер Скокач Зимски Џемпери
  • Новак

клиос Женски Исечени Џемпери Кабел Со Долги Ракави Плетен Врв Обичен Џемпер Од Екипажот Туника Тенок Пуловер Скокач Зимски Џемпери

DEN 2.67

● Нега на облека : машинско перење Со торба за перење во нежен циклус препорачано, рачно перење, не белењ

Рејлун Менс Лето Блузи Кратки Ракави Маици Денот На Независноста Печатење Маица Мажи Лабава Одговара Основни Мета Спорт Блуза
  • Новак

Рејлун Менс Лето Блузи Кратки Ракави Маици Денот На Независноста Печатење Маица Мажи Лабава Одговара Основни Мета Спорт Блуза

DEN 3.33

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Цврсти Блузи, Маица За Вратот На Екипажот, Маица Со Кратк�