Накит 14к Жолто Злато Мулти Линија Микро Поплочување Кубни ЦИРКОНИЈА ЦЗ Мода Годишнина Прстен Големина 7

Накит 14к Жолто Злато Мулти Линија Микро Поплочување Кубни ЦИРКОНИЈА ЦЗ Мода Годишнина Прстен Големина 7

DEN 3.33

Достапност

14к Жолто Злато Мулти Линија Микро Поплочување Кубни ЦИРКОНИЈА ЦЗ Мода Годишнина Прстен Големина 7 14к Злато ЗАГАРАНТИРАНА, Автентициран со 14к Печат. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Кавга Слободен 30 Ден Целосна 100% Политика За Наплата. Предметите се помали од она што се појавува на фотографијата. Фотографијата е зголемена за да покаже детали. Вклучена Кутија За Накит.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат