Binmer Мали Девојчиња Темперамент Минималистички Bownot Извезени Цвет Нето Предиво Роденденска Забава Фустани

Binmer Мали Девојчиња Темперамент Минималистички Bownot Извезени Цвет Нето Предиво Роденденска Забава Фустани

DEN 351.84

Достапност

Добредојдовте да го купите овој производ, следниве се деталните информации за производот, доколку имате какви било прашања, слободно консултирајте се со мене.***Може да има некои грешки помеѓу вистинската големина на облеката и измерената големина, се препорачува да се избере поголема големина во соодветниот опсег (референца за големината на табелата)** * Мало Девојче Темперамент Минималистички Лак Везени Цветни Нето Предиво Роденденски Фустани За Фустани Опис : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Материјал : полиестер + Мрежа + должина На памучни Ракави : Главна Боја Без Ракави : Како Што Покажува Сликата : Симпатичен Тип На Шема : Обичниот И модниот дизајн со Цврста боја го прават вашето бебе попривлечно одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе,ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала Варијација на бојата За Различни Поставки За Прикажување, Ви Благодариме За Разбирањето!1 инч = 2,54 см!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА облека големина маса : ГОЛЕМИНА Табела Препорачана Возраст : 5-6 Години Големина На Етикетата : 120 Биста : 64см/25.20" Половината : 60см/23.62" Ширина На Рамената : 24см/9.45" Должина На Фустанот : 95см/37.40" Препорачана Возраст : 7-8 Години Големина На Етикетата : 130 Биста : 68см/26.77" Половината : 64см/25.20" ширина на рамената : 26см/10.24" Должина На Фустанот : 105см/41.34" препорачана возраст : 8-9 години големина на етикетата : 140 биста : 72см/28.35" половината : 68см/26.77" ширина на рамената : 28см/11.02" Должина На Фустанот : 115см/45.28" Препорачана Возраст : 9-10 ГОДИНИ Големина НА ЕТИКЕТАТА : 150 Биста : 76см/29,92" Половината : 72см/28,35" ширина на рамото : 30см/11,81" должина на фустанот : 120см/47,24" препорачана возраст : 11-12 години големина на етикетата : 160 биста : 80см/31,50" Половината : 76см/29,92" Ширина на рамената : 32см/12.60" ДОЛЖИНА на фустанот : 125см/49.21" Препорачана Возраст : 13-14 години големина на етикетата : 170 биста : 84см/33.07" половината : 80см/31.50" ширина на рамената : 34см/13.39" должина на фустанот : 130см/51.18" Материјал : изработен од висококвалитетен материјал, се грижи за чувствителната кожа на децата и е удобно ЗА НОСЕЊЕ НА ДЕЦАТА. Дизајн : манжетните се поеластични и лесни за ставање и полетување. Не го попречува или прави детето да се чувствува непријатно додека вежба. Симпатична форма/шема, тоа може да ги направи вашите деца екстра слатки. Тоа е совршена облека за разноврсни деца и задолжително во детската гардероба. Совршен За Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Забава, Празник, Секојдневно, Фотографии. Најдобар подарок за одмор за деца и погоден за различни прилики.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јувул Женски Фустани Летни Фустани Жени Мода Секојдневен Секси Полка-Точка Чипка До Јака Оглавник Вратот Голем Замав Подуени
  • Новак

Јувул Женски Фустани Летни Фустани Жени Мода Секојдневен Секси Полка-Точка Чипка До Јака Оглавник Вратот Голем Замав Подуени

DEN 287.84

Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина На Половината Л Големи 8 12 38 94см / 37 Сите наши алишта се дизајнирани

Плус Големина Здолниште За Жени Дозвола Мода Женски Елегантен Секси Едно Рамо Фустан Еднобоен Долг Фустан Здолниште Фустан
  • Новак

Плус Големина Здолниште За Жени Дозвола Мода Женски Елегантен Секси Едно Рамо Фустан Еднобоен Долг Фустан Здолниште Фустан

DEN 1.67

Моден Женски Елегантен Секси Фустан Со Едно Рамо Еднобоен Долг Фустан здолниште фустан информации За П�

Ројалов Фустани За Женска Облека Долги Матурски Фустани Бохо Печатење Фустани Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со џебни летни
  • Новак

Ројалов Фустани За Женска Облека Долги Матурски Фустани Бохо Печатење Фустани Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со џебни летни

DEN 383.84

Фустани За Женска Облека Долги Матурски Фустани Бохо Печатење Фустани Со Кратки Ракави Со Џебен Род : же

Њоус Свечени Наметки И Вечерни Фустани, Матурски Фустани За Женски Балски Фустан Женска Мода Секси Вратоврска Без Ракави Печатење
  • Новак

Њоус Свечени Наметки И Вечерни Фустани, Матурски Фустани За Женски Балски Фустан Женска Мода Секси Вратоврска Без Ракави Печатење

DEN 2.67

Женска Мода Секси Вратоврска Без Ракави Печатење Дами Халтернек Копче долг Фустан информации За Произв

Летен Фустан, Копче Со Средна Должина Предна Кожа Пријателски За Висок Струк Фустан Со Кратки Ракави Тркалезен Врат За Шопинг,
  • Новак

Летен Фустан, Копче Со Средна Должина Предна Кожа Пријателски За Висок Струк Фустан Со Кратки Ракави Тркалезен Врат За Шопинг,

DEN 271.68

Летен Фустан, Копче Со Средна Должина Предна Кожа Пријателски За Висок Струк Фустан Со Кратки Ракави Кр�

Жени Дами Лабава Сончоглед Печатени Ракави Против Јака Долг Фустан Макси Фустан Замав Долг Фустан Макси Фустан Краток Ракав
  • Новак

Жени Дами Лабава Сончоглед Печатени Ракави Против Јака Долг Фустан Макси Фустан Замав Долг Фустан Макси Фустан Краток Ракав

DEN 872.32

Големина : С Биста : 92112см / 36,2244,09" Половината : 72см / 28,35" Должина : 126см / 49,61" Големина : М Биста : 96116см / 37,8045,67"

Xysaqa Плус Големина Фустани За Жени Повик, Женски V Вратот Краток Ракав Маица Фустани Лето Вечер Партија Фустан Дами Резервоарот
  • Новак

Xysaqa Плус Големина Фустани За Жени Повик, Женски V Вратот Краток Ракав Маица Фустани Лето Вечер Партија Фустан Дами Резервоарот

DEN 335.84

Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење, стилскиот и моден �