Жени Обични Племенски Ветер Печатени Долги Ракави О - Вратот Пуловер Блуза Маица Блузи Облечени Трендовски Плус Големина Блузи Кошула За Жени

Жени Обични Племенски Ветер Печатени Долги Ракави О - Вратот Пуловер Блуза Маица Блузи Облечени Трендовски Плус Големина Блузи

DEN 2.67

Достапност

Жени Обични Племенски Ветер Печатени Долги Ракави О - Вратот Пуловер Блуза Маица Блузи Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Птинт ,Секојдневна Маица,Модна Маица,Долг Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимска секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат заumn, И Зима 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Зима/Пролет/Aut Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,Далиј Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Јака За Печатење : Стил На О-Врат : Секојдневна,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза Големината може совршено да се комбинира со разни облеки за да се направат сите видови стилови,како тенки фармерки,тексас јакна,здолништа,чизми,Сандали И Така Натаму. Добар квалитет, изработен од пријатен, пријателски за кожата, материјал за дишење кој ви дава пријатно чувство цело време. погоден за пролет, fall, зима и лето. Лабави фитинг блузи совршени за секојдневни,секојдневни, училишни, работни, забавни и секојдневни прилики. Изработени од полиестер, памук, спандекс. добра еластичност, мека и удобна, пријателска за кожата. Овој моден врв ќе биде модерен тренд во fall и зима. класичниот опуштен стил на вклопување може да го скрие вашиот мал стомак додека одговара за повеќето фигури.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Топки Женски Тркалезни Врвови На Вратот Памук Женски Секојдневен Моден Цветен Принт Со Долги Ракави О-Врат Пуловер Врвна Блуза
  • Новак

Топки Женски Тркалезни Врвови На Вратот Памук Женски Секојдневен Моден Цветен Принт Со Долги Ракави О-Врат Пуловер Врвна Блуза

DEN 2.00

Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 60см / 23.62" Ракав : 45см / 17.72" Должина : 68см / 26.77"Големина : М Биста : 116см / 45.67

Лопеција-Ста Блузи За Жени Мода V Вратот Маици За Жени Продажба Дозвола Мода Жени Плус Големина Цврст V-Вратот Ракав Преклопете
  • Новак

Лопеција-Ста Блузи За Жени Мода V Вратот Маици За Жени Продажба Дозвола Мода Жени Плус Големина Цврст V-Вратот Ракав Преклопете

DEN 1.00

Мода Жени Плус Големина Цврст VВратот Ракав Преклопете Полите Лабава Врвот Маица ве молиме проверете Ја

клиос Хавајски Кошули За Мажи Дозвола, Мажи Повик Копче За Превртување Кардиган Превртување Печати Краток Ракав Плажа Блуза
  • Новак

клиос Хавајски Кошули За Мажи Дозвола, Мажи Повик Копче За Превртување Кардиган Превртување Печати Краток Ракав Плажа Блуза

DEN 210.24

Сезона : Сите seasons Gender : Men Occasion : Спорт,Bodybuilding,Outdoor Material : Polyester Style : Случајни,Sport Running панталони со џебови mens