Јас Сум Наједноставното Момче Арт Деко Модна Кригла Керамика Церак Кафе Порцелан Чаша Садови

Јас Сум Наједноставното Момче Арт Деко Модна Кригла Керамика Церак Кафе Порцелан Чаша Садови

DEN 558.40

Достапност

Капацитет : 350 мл/ 12 озсајз : висина На Чашата : 9,6 см (3,7 инчи) дијаметар На Чашата : 8,2 см (3,2 инчи)Функција : - без разлика дали сте љубител на кафе, љубител на чај или познавач на топло чоколадо, оваа кригла е за вас. Направено со издржлив материјал & кул дизајн, оваа чаша ќе ви го разубави денот дома или во канцеларија.- Дајте ја оваа кул колекционерска стока на мајки, татковци, обожаватели, студенти, деца, момчиња и девојки кои ја сакаат забавата со поп културата!Материјал : овој производ е изработен од висококвалитетен керамички пакет количина : 1 х Висококвалитетна керамичка мугаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Јас Сум Наједноставното Момче Арт Деко Модна Кригла Керамика Церак Кафе Порцелан Чаша Садови.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат