Железо на Закрпи, Памук Везови Печ САМОСТОЈНА Занаетчиска Апликација Симпатичен Стил Златен Мозочен Удар За Деца За Кошула Ранец Паричник За Јакни Капи

Железо на Закрпи, Памук Везови Печ САМОСТОЈНА Занаетчиска Апликација Симпатичен Стил Златен Мозочен Удар За Деца За Кошула Ранец

DEN 118.24

Достапност

Пегла На Закрпи, Памучна Лепенка ЗА Везови САМОСТОЈНА Апликација За Занаетчиски Симпатичен Стил Златен Удар За Деца За Кошула Ранец Паричник За Јакни Капи Спецификација : Тип На Артикал : Железо Во Форма На Срце На Лепенки Материјал : Спецификации На Памучен Производ : 6 парчиња Употреба на производот : Домаќинства Опфат На Примена : Повеќето сценарија големина на Производот : Прибл. 4,8 х 4,6 см / 1,9 х 1,8 Во Рачно мерење, Може да има Мала Листа На грешки Пакет : 6 Х Закрпи Железо На Закрпи : Сите овие закрпи се направени од памучна ткаенина со топол леплив слој на грбот што е многу лесен за употреба и многу удобен. Широко применливо : забавен начин за поправање облека или прикривање солзи или дупки. Совршена апликација за маски, кошули, дуксери, кошули, чанти, капи, ранци, паричници и многу повеќе. Персонализирајте ги вашите додатоци со овие налепници!. Совршена Апликација За Занаетчиство САМ : одличен иновативен декоративен додаток САМ за рачно изработени уметнички и занаетчиски проекти.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат