Гаквбуо Плус Големина Пуловер Џемпери За Жени Дуксери Со Долги Ракави Есенски Врвови Од Туника Жени Обични Врвови Со В-Врат Со Долги Ракави Лабава Блуза Печатени М?

Гаквбуо Плус Големина Пуловер Џемпери За Жени Дуксери Со Долги Ракави Есенски Врвови Од Туника Жени Обични Врвови Со В-Врат

DEN 0.33

Достапност

Големина Шема : . Големина : С Биста : 100см/39.37" Ракав : 52см/20.47 "Рамо : 39.5 см/15.55 "Должина : 73см/28.74". Големина : М Биста : 105см/41.34" Ракав : 53см/20.87 "Рамо : 41см/16.14" Должина : 74.5 см/29.33". Големина : Л Биста : 110см/43.31 "Ракав : 54см/21.26" Рамо : 42.5 см/16.73 "Должина : 76см/29.92". Големина : XL Биста : 115cm/45.28 "Ракав : 55cm/21.65" Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 77.5 cm/30.51". Големина : 2xl Биста : 120cm/47.24" Ракав : 56cm/22.05 "Рамо : 45.5 cm/17.91 "Должина : 79cm/31.10". Сезона : Aut/Пролет/Зима. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Јака : V-Вратот. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина на ракавот : долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Топ Гаквбуо Плус Големина Пуловер Џемпери За Жени Дуксери Со Долги Ракави Есенски Врвови Од Туника Жени Обични Врвови Со В-Врат Со Долги Ракави Лабава Блуза Печатени Маици Блуза.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дами Маица Лабава Градиент Пуловер Виножито Букви Печатени Краток Ракав V Вратот Жени Одмор Стилски Меки Дами Пролет Лето Секојдневна
  • Новак

Дами Маица Лабава Градиент Пуловер Виножито Букви Печатени Краток Ракав V Вратот Жени Одмор Стилски Меки Дами Пролет Лето Секојдневна

DEN 1.67

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38.58" Ракав : 15.5 см / 6.10" Должина : 63см / 24.80" Големина :

Летни Жешки Кошули За Жени Летна Кошула Со Кратки Ракави V Маица За Вратот Обични Врвови Западен Печатен Краток Ракав Удобен
  • Новак

Летни Жешки Кошули За Жени Летна Кошула Со Кратки Ракави V Маица За Вратот Обични Врвови Западен Печатен Краток Ракав Удобен

DEN 355.36

ХИМИВЕЈ Женски Летен Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Обичните Врвови Западен Печатење Краток Ракав У

Оливен Го Намали Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Лабави Секојдневни Подароци За Двојка Смешна Симпатична Мода Унисе Блузи
  • Новак

Оливен Го Намали Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Лабави Секојдневни Подароци За Двојка Смешна Симпатична Мода Унисе Блузи

DEN 319.68

Постојат модерни кратки ракави.Се надевам дека ќе се сретнете со вашето најдобро јас преку нашата облек

Ханас Блузи Дами Мода Секојдневен Туника, Ретро Стил Цветни Печатење Маица, Без Ракави V Вратот Плисирани Лабава Одговара Маици
  • Новак

Ханас Блузи Дами Мода Секојдневен Туника, Ретро Стил Цветни Печатење Маица, Без Ракави V Вратот Плисирани Лабава Одговара Маици

DEN 3.00

Функција : 1.Врвот на резервоарот е изработен од ткаенина што дише, соодветната дебелина го прави лесен