Надворешна Градина Диви Птици Фидер Виси Птица Колибри, Тешки Бакар Метал Мрежа Диви Сипка Птица Фидер За Надвор Со Кука За Градина Двор Декор, Був Во Облик На

Надворешна Градина Диви Птици Фидер Виси Птица Колибри, Тешки Бакар Метал Мрежа Диви Сипка Птица Фидер За Надвор Со Кука За

DEN 2.00

Достапност

Опис : . 1. Фидер За Птици Од Леано Железо : Прикачен на секаде каде што може да се закачи, можете да ги гледате птиците од удобноста на вашиот дом без да ги вознемирувате. 2. Отпорен на 'рѓа и Издржлив : Изработен од тежок метал, овој надворешен фидер за птици има атрактивен црн дизајн и завршница обложена со прав што нема да' рѓосува и е изграден да трае. 3. Совршена Декорација : Овој фидер за диви птици сигурно ќе го привлече вниманието на птиците. Со висечка жица, тој е совршен за украсување дворови, градини, дворови, дворови и предни тремови за да го направи вашиот живот интересен. Квалитетен подарок за родителите, природата. љубовници и деца. Ајде да уживаме во бесценетата забава за хранење гладни животни. 4. Класичен Дизајн : овој фидер за птици може да се наполни со различни семиња како што се кикирики, црни семки од сончоглед, семки од шафран за да привлече птици како што се кардинали, цицки, домашни сипки, птици грабливки, сини птици, чорбаџии, ѕвезди и многу повеќе. Со својата. класичен дизајн, фидер за птици ќе додаде шарм во вашата градина. 5. Гаранција по продажбата : услугата За Клиенти е наш врвен приоритет. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Спецификација : . Име на производот : птица фидер. Материјал На Производот : Железо. Големина на производот : 14,5*14,6 см/5,71*5,75 инчи. Пакетот Вклучува : 1 * фидер За птици Уникатен Дизајн : симпатичен фидер за птици во форма на був и изработен од висококвалитетни ретро метални материјали, птиците не можат да џвакаат или уништуваат фидер за птици. Можете да ги гледате птиците од прозорците, палубата или дворот. Градинарски Декор : овој фидер за птици ќе додаде прекрасен пејзаж во вашата градина. Покрај тоа, основата за фидер за птици обезбедува многу простор за птиците да се соберат. Закачалката за хранење птици не само што може да ги нахрани птиците, туку и да служи како надворешен декор. Тоа ќе биде добра декорација за вашиот двор во градината. Голем Капацитет : Држи до 2 килограми семиња. Може да се наполни со различни семиња за привлекување птици, како што се црно масло семки од сончоглед, семки од шафран за привлекување црвени сибички, цицки, домашни сипки, птици, сини птици, чорбаџии, ѕвездички и многу повеќе!. Лесен За Употреба : Лесен за склопување, полнење и чистење, основата е цврсто запечатена со заптивка отпорна на истекување за да спречи истекување на нектар. Дизајнот ви овозможува лесно закачување на фидер за птици на дрвјата. Фидер за птици доаѓа со капак за отворање и затворање. Врвот на куќата за птици лесно се отстранува за да се наполни. Металната мрежа го олеснува следењето на нивото на семето во секое време. Одлична Идеја За Подарок : овој фидер за птици не само што може да биде одлична декорација за вашата градина, pleasетски пријатна и стилска, туку е и совршен и уникатен подарок за љубителите на природата и љубителите на птици, добри градинарски подароци за жени и мажи. Тоа е најдобар подарок за роденден, денот на таткото, денот на мајката, Божиќ, Ноќта на Вештерките и многу повеќе.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат