Крајната Текстил Модерна Дамаск Кенија Правоаголни Чаршав Џунгла Зелена

Крајната Текстил Модерна Дамаск Кенија Правоаголни Чаршав Џунгла Зелена

DEN 1.00

Достапност

Чаршафите Од Дамаск во Кенија нудат шема на дамаска од змиска кожа со животински принт како современа алтернатива на традиционалните дизајни на жакард. Сошиена од 100% полиестерска кенија ткаенината е отпорна на брчки и дамки. Зелената Џунгла 60 х 120 Инчни Правоаголни Чаршафи во Кенија се одличен избор за вашата свадба, забава, домашно јадење, Божиќни И вечери за Благодарност и други специјални настани. Поради варијациите во компјутерските монитори, нијансите на боите може да варираат во изгледот од екран до екран. Ве молиме побарајте Врвен Текстил за соодветни и комплементарни предмети во сите форми и големини. Правоаголниот чаршав има димензии 60 х 120 инчи во страни; идеален за употреба како преклоп или топер на маси за банкет од 6 и 8 стапки. Беспрекорен; едноделен дизајн. Ткаенина што се пере во машина; отпорна на дамки и брчки. Жакард ткаат. Џунгла Зелена 60 х 120 инчен Правоаголник Кенија Дамаск Чаршафите се совршена ленена крпа за маса за вашиот домашен декор, свадба, ресторан, забава и други специјални настани.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

60 Тркалезна Покривка За Маса, Цртани Ракети Вселенски Брод Модел Перат Полиестер Маса Крпа, Водоотпорен Брчки Отпорни Декоративни
  • Новак

60 Тркалезна Покривка За Маса, Цртани Ракети Вселенски Брод Модел Перат Полиестер Маса Крпа, Водоотпорен Брчки Отпорни Декоративни

DEN 1.33

ТЕКАН разноврсна и стилска тркалезна покривка за маса совршен додаток на секоја пригода! Без разлика д�

Враќање на чаршафи со винил за винил 60 '' Тркалезна пролетна чаршав пластичен пикник на отворено и кампување водоотпорен покривка
  • Новак

Враќање на чаршафи со винил за винил 60 '' Тркалезна пролетна чаршав пластичен пикник на отворено и кампување водоотпорен покривка

DEN 2.00

60 IN тркалезна винилна забава со чаршафи Партијата пластична чаршав се вклопува за повеќето големини на

Памук Сатен Чаршав, 70 Плоштад-Ретро Дицки Цветни Руменило Розова Жолта Цвеќе Природа Портокалова Печатење Сопствени Постелнина
  • Новак

Памук Сатен Чаршав, 70 Плоштад-Ретро Дицки Цветни Руменило Розова Жолта Цвеќе Природа Портокалова Печатење Сопствени Постелнина

DEN 2.67

Чаршав Ретро Дицки Цветно Руменило Розово Жолто Цвеќе Природа Памук Сатеслуксузни памучни сатенски ча�

Везена Ресна Чаршав-Памучна И Ленена Покривка За Маса Отпорна На Прашина Погодна За Кујна, Ресторан, Забава, Декорација На Семејна
  • Новак

Везена Ресна Чаршав-Памучна И Ленена Покривка За Маса Отпорна На Прашина Погодна За Кујна, Ресторан, Забава, Декорација На Семејна

DEN 518.24

плоштад Материјал лен памук Тип на ткаенина : мешавина од памук За производот Елегантна декорација и за�

Ефавормарт 60х126 Правоаголник ПРАШИНА СИНА Трговија НА Големо Сатен Чаршав Банкет Постелнина Свадба Партија Ресторан Чаршав
  • Новак

Ефавормарт 60х126 Правоаголник ПРАШИНА СИНА Трговија НА Големо Сатен Чаршав Банкет Постелнина Свадба Партија Ресторан Чаршав

DEN 182.72

Сосема Нови Капаци За Правоаголник Специјален ПопустКупете ги овие навлаки за маси по цени за изнајмув�

Привлечна Крпа За Маса Отпорна На Абење Пластична Декоративна Ноќта На Вештерките Исклучителна Покривка За Маса За Кујнски Стил
  • Новак

Привлечна Крпа За Маса Отпорна На Абење Пластична Декоративна Ноќта На Вештерките Исклучителна Покривка За Маса За Кујнски Стил

DEN 350.24

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава КАУ од Пазарот На Џојбај.Опис : дизајнот на моде�

Јколев Беспрекорен Сјај Повеќебоен Чаршав За Чаршав За Забава Свадба Банкет Божиќен Настан Украси Од Ткаенина За Трпеза Светкаво
  • Новак

Јколев Беспрекорен Сјај Повеќебоен Чаршав За Чаршав За Забава Свадба Банкет Божиќен Настан Украси Од Ткаенина За Трпеза Светкаво

DEN 799.84

Чаршав За Свадбена Веселба Торта Десерт Настан Божиќна Декорацијаопис : Материјал : светките со Висока �