Фесфес Жените Со Качулка Крпеница Со Долги Ракави Печатени Дами Со Качулка Врвови За Дуксери Блузи За Продажба на Клиренс

Фесфес Жените Со Качулка Крпеница Со Долги Ракави Печатени Дами Со Качулка Врвови За Дуксери Блузи За Продажба на Клиренс

DEN 364.32

Достапност

Модни Женски Крпеница Со Долги Ракави Печатени Дами Маскирани Врвови на Дуксери. Карактеристики : . 1.Карактеристики : Секојдневен Секси Врв,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Дуксер, Пролетен секојдневен Капут. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн на Дуксер го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : . Сезона : . Пол : Жени, Девојче . Повод : Повик . Материјал : Полиестер . Тип На Шема : Печатени . Јака : Со Качулка . Стил : Секојдневен,Моден . Должина : Редовно . Должина На Ракавот : Долг Ракав . Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува . Што добивате : 1 ПАРЧЕ Женска Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 103см/40.55 "Рамо : 59см/23.23" Ракав : 47см/18.50 "Должина : 66см/25.98". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 60см/23.62 " Ракав : 48см/18.90" Должина : 67см/26.38". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 113см/44.49 "Рамо : 61см/24.02" Ракав : 49см/19.29 "Должина : 68см/26.77". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118см/46.46 "Рамо : 62см/24.41 " Ракав : 50см/19.69" Должина : 69см/27.17". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 123см/48.43 "Рамо : 63см/24.80" Ракав : 51см/20.08 "Должина : 70см/27.56". џемпер за жени преголем дуксер со долги ракави женски дуксери со патент црна кошула со долги ракави женски качулки за женски пуловер симпатична изрека 1/4 пуловер со патент женски исечен бел џемпер фустан за жени дуксер фустан за мажи пуловер црна кошула со долги ракави жени пуловер со копчиња за жени пуловер симпатична под 10 четвртини пуловер со патент женски дуксер преголем џемпер фустан за жени дуксери за тинејџерски девојки дуксери за мажи мода црна долги ракави кошула жените v вратот.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вашиот дуксер од јумао За Жени Плус Големина Геометриски Кошули За Печатење Лесен Кружен Врат Дуксер Со Долги Ракави Секојдневни
  • Новак

Вашиот дуксер од јумао За Жени Плус Големина Геометриски Кошули За Печатење Лесен Кружен Врат Дуксер Со Долги Ракави Секојдневни

DEN 3.00

Одлики √ маица со Долги Ракави, маици Со Вратот На Екипажот, Еднобојна, Обичен И Секојдневен Шик Стил, Ов

Кносфе Жени Лесни Дуксери Долги Ракави Хенли Копче Нагоре Дуксери Плус Големина Џеб Врвка Женски Пуловер Кошули Со Качулка Девојки
  • Новак

Кносфе Жени Лесни Дуксери Долги Ракави Хенли Копче Нагоре Дуксери Плус Големина Џеб Врвка Женски Пуловер Кошули Со Качулка Девојки

DEN 254.24

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 60см / 23,62" Ракав : 62см / 24,41" Должина : 68см / 26,77"Големина : М Биста : 116см / 45,67

Ауфмер Долг Ракав За Жени Пад Дозвола Разнобоен Печатење V - Вратот Копче Предна Женска Маица Блузи Падне Лабава Пуловер Кошула
  • Новак

Ауфмер Долг Ракав За Жени Пад Дозвола Разнобоен Печатење V - Вратот Копче Предна Женска Маица Блузи Падне Лабава Пуловер Кошула

DEN 2.33

Женски Блузи Паѓаат Со Долги Ракави Лабава Пуловер Кошула Облечени Обични Дами Шарени Екипажот Sweatshirts Fe

Санвиглор Дами Плетени Џемпери Џемпер Со Долги Ракави Зимски Топол Кардиган Миди Должина Плетени Дуксери Работа Кардигани Розова
  • Новак

Санвиглор Дами Плетени Џемпери Џемпер Со Долги Ракави Зимски Топол Кардиган Миди Должина Плетени Дуксери Работа Кардигани Розова

DEN 479.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Зимски Топол Џемпер,Плетени Џемпери,Обични Лабави Кардиганипар На Ше

Glookwis Дами Копче Надолу Дуксери Повик Маскирани Врвови Лабава Вклопуваат Слободно Време Пуловер Еднобојна Широка Дуксер Светло
  • Новак

Glookwis Дами Копче Надолу Дуксери Повик Маскирани Врвови Лабава Вклопуваат Слободно Време Пуловер Еднобојна Широка Дуксер Светло

DEN 383.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксери Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави, �

Пију Падот Дуксери За Жени Трендовски, Да Јас Сум Ладно мене 24: ТИНЕЈЏЕРСКИ Девојки Y2K Маичка Со Качулка Со Долги Ракави Врвови
  • Новак

Пију Падот Дуксери За Жени Трендовски, Да Јас Сум Ладно мене 24: ТИНЕЈЏЕРСКИ Девојки Y2K Маичка Со Качулка Со Долги Ракави Врвови

DEN 479.84

женски симпатичен дуксер за жени трендовски дуксер со графички врат на екипажот женски дуксер со прего�

Фростлуинаи Есенска Облека За Жени Џемпери Плус Големина Џемпери За Жени Пад Облека Дуксер Пресврт На Екипажот Завртени Предни
  • Новак

Фростлуинаи Есенска Облека За Жени Џемпери Плус Големина Џемпери За Жени Пад Облека Дуксер Пресврт На Екипажот Завртени Предни

DEN 271.20

Забелешка! Ве молиме внимателно споредете ги информациите за големината пред да ги купите! Големината н

Џоус Преголем Дуксер За Жени Есенски Дуксери За Жени Женски Скокачки Скокач Со Ленти Со Долги Ракави Дуксер Пуловер Врвови Графички
  • Новак

Џоус Преголем Дуксер За Жени Есенски Дуксери За Жени Женски Скокачки Скокач Со Ленти Со Долги Ракави Дуксер Пуловер Врвови Графички

DEN 570.40

Женски Долг Ракав Лента Печатење Скокач Хаубата Дуксер Пуловер Врвови ве Молиме проверете ја табелата �