Кулузего Водоотпорен Крошна Сонце Сенка Градина Двор Тенди Блокбиг Дил

Кулузего Водоотпорен Крошна Сонце Сенка Градина Двор Тенди Блокбиг Дил

DEN 1.33

Достапност

Водоотпорен Крошна Сонце Сенка Градина Двор Тенда Блок. Функција : . Обезбедете ладна сенка за семејството и пријателите во градината, дворот и терасата. Идеален за заштита од сонце кога имате пикник на отворено (како што е пикник за кампување). 100% полиестерска ткаенина со стп облога (160 г/м2), ткаенината има водоотпорен индекс до 2000 година. УПФ40+ може да блокира повеќе од 98% од штетните ултравиолетови зраци. Постојаноста на бојата во Европскиот стандард е ниво 4. 304 Нерѓосувачки челик Д-прстен на секој агол. Секој агол од секоја сенка едро е опремен со 2м најлон јаже. Машина за перење на 30 Степени Целзиусови. Ве молиме инсталирајте го под агол за да се осигурате дека дождовницата ќе истече. Лесен за инсталирање и отстранување. Едрото треба редовно да се затегнува. . Спецификација : . Материјал : 100% полиестерска ткаенина со стп облога . Водоотпорен рејтинг : IP65. 98% УВ блокирање. 21 бои. 8 Големина : (2/2 / 2м, 2.4 / 2.4 / 2.4 м, 3/3 / 3м, 3.6 / 3.6 / 3.6 м, 4/4 / 4м, 4.5 / 4.5 / 4.5 м, 5/5 / 5м, 6/6/6м). ###Како да се инсталира сенка плови###. Едрото во сенка има Д-прстен И јаже за ветер, што ви овозможува лесно поврзување куќи/дрвја/други структури. Ако сакате да ја зајакнете фиксацијата, можете да купите комплет хардвер од нашата продавница. Како да го затегнете јажето по инсталацијата / споделување искуство на купувачот . Од. спротивниот агол, составив жичано јаже со соодветна должина и а .напрсток, и го фиксирав крајот со стегач, а потоа го фиксирав на окото. завртка на дрвото со брава за затегнување на распонот. Еднаш. овие три сидро точки се воспоставени и инсталирани, сенката плови. е во место и можам да ги заостри сите три сидро поени за да ја добиете . потребна напнатост. . Вклучен Пакет : . 1x сенка плови. 3х фиксна јаже за ветер. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Летна Продажба Кулузего Водоотпорна Крошна Сонце Сенка Градина Патио Тенда Блокбиг Дил Ј.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сет за активна облека Дозвола На Жените Две Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Сетови За Тренерки50
  • Новак

Сет за активна облека Дозвола На Жените Две Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Сетови За Тренерки50

DEN 2.33

Женски Дводелни Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Тренерки Сетови50карактер

Летни Панталони За Жени Спортски Панталони Со Широка Нога Јога Пешачење Атлетска Удобност Погодни Спортски Панталони за Теретана
  • Новак

Летни Панталони За Жени Спортски Панталони Со Широка Нога Јога Пешачење Атлетска Удобност Погодни Спортски Панталони за Теретана

DEN 319.84

***** Добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќен шопинг * * * * * Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА Б

Куче Импровизирана Лежалка За Сечење Нокти, Миленичиња Чешлање Хамак Помошник Мачка Згусне Воздржаност Кученце Куче Мачка Ноктите
  • Новак

Куче Импровизирана Лежалка За Сечење Нокти, Миленичиња Чешлање Хамак Помошник Мачка Згусне Воздржаност Кученце Куче Мачка Ноктите

DEN 1919.84

Боја : Сина, Роза,Сива, Црна Тип : Миленичиња Хамак Помошник Функција : Чешлање Миленичиња Погоден за : Мал

Железо на Закрпи, Памук Везови Печ САМОСТОЈНА Занаетчиска Апликација Симпатичен Стил Златен Мозочен Удар За Деца За Кошула Ранец
  • Новак

Железо на Закрпи, Памук Везови Печ САМОСТОЈНА Занаетчиска Апликација Симпатичен Стил Златен Мозочен Удар За Деца За Кошула Ранец

DEN 118.24

Пегла На Закрпи, Памучна Лепенка ЗА Везови САМОСТОЈНА Апликација За Занаетчиски Симпатичен Стил Златен

Санвиглор Жени Мажи Работат Чизми Челик Заштита На Прстите Подигање Чизма Чипка Безбедност Чевли Отворено Лесни Издржливи Патики
  • Новак

Санвиглор Жени Мажи Работат Чизми Челик Заштита На Прстите Подигање Чизма Чипка Безбедност Чевли Отворено Лесни Издржливи Патики

DEN 2.67

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Работни Чизми, Работни Чевли, Безбедносни Чевли, Безбедносни Чизми, �

Глонме Дами Ноќница Пижами Без Ракави Сетови V Вратот Облека За Спиење Широка Дневна Постави Лабава Облека Ноќна Облека Розова
  • Новак

Глонме Дами Ноќница Пижами Без Ракави Сетови V Вратот Облека За Спиење Широка Дневна Постави Лабава Облека Ноќна Облека Розова

DEN 319.68

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Дводелна Облека, Дами Пижами Сет, Дневна Сетови, Женск�