Атаиви Женски Рамни Слајд Сандали-Удобни Слатки Летни Апостолки

Атаиви Женски Рамни Слајд Сандали-Удобни Слатки Летни Апостолки

DEN 351.84

Достапност

Класични Женски Чевли Со Рамен Слајд Сандали : имаме само една цел : да направиме клиентите да се чувствуваат добро. Сметаме дека вашите стапала се една од најважните работи што постојат и сакаме вашите стапала да бидат здрави и совршени во секој чекор. Жените Класичен Симпатична Лизгање На Рамни сандали ќе биде одличен подарок за вашите љубовници или семејство. УДОБНОСТ и ЛЕСНА : добро изработена од кожен материјал, Флексибилна гума против лизгање надвор-ѓон, лесна и удобна. Анти - ЛИЗГАЧКИ ѓон-влошки од мемориска пена Со Висока густина, обезбедуваат удобна прошетка со секој чекор, анти-лизгачкиот ѓон нуди одличен стисок дури и на лизгава површина. ЛИЗГАЈТЕ - овие обични женски сандали се лесни за лизгање, идеални за внатрешно/надворешно пешачење, одмор на плажа, забави и секоја друга пригода.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат