Омилик АЦ Адаптер За Шинибоу СБ-СБ-5440БНЦ СБ-5440СВ Сб-5440РЛ Композит С-Видео

Омилик АЦ Адаптер За Шинибоу СБ-СБ-5440БНЦ СБ-5440СВ Сб-5440РЛ Композит С-Видео

DEN 174.40

Достапност

AC Адаптер За Shinybow SB-5440 SB-5440 BNC SB-5440 SV SB-5440 RL Композитни S-Видео【que SECURITY q : овие адаптери се направени со најквалитетни материјали.V-0 одделение пламен ретардант, ОВП, OCP, SCP Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој).Повеќе безбедност од другите адаптер. 【+ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме потврдете ги спецификациите и големината на приклучокот пред да го купите!Ако не можете да бидете сигурни,ве молиме слободно. ПРОИЗВОД ЗА ЗАМЕНА : (Не-ОЕМ, но 100% Компатибилен)// Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V (СВЕТСКИ ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА). Должина на кабелот : 4 стапки. AC Адаптер За Shinybow SB-5440 SB-5440 BNC SB-5440 SV SB-5440 RL Композитни S-Видео.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Држач За стапчиња За јадење Корпа За Стапчиња За Јадење Во Форма На Јагода Организатор За Домашна Кујна Држач за Стапчиња За
  • Новак

Држач За стапчиња За јадење Корпа За Стапчиња За Јадење Во Форма На Јагода Организатор За Домашна Кујна Држач за Стапчиња За

DEN 1.00

Опис : Материјал : PPSize : 18*14.3*6.5 cm Color : како што покажуваат сликите спецификација : целото тело е издлабено �

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули
  • Новак

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули

DEN 438.08

Карактеристика : Овој Женски Врв Со Секојдневен И Моден Стил, Копче, Свртете Ја Јаката Надолу,Долг Ракав

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна
  • Новак

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна

DEN 1.00

Ве молиме Нов Обид За Илибер Килим Илибер Килим Од Вештачко Зајачко Крзно е направен со висококвалитетн

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Кристално Бел Бисер
  • Новак

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Кристално Бел Бисер

DEN 1.00

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�