Цртани Животни Микрофибер Пешкир За Плажа За Возрасни Деца Абсорбента Сушење Теретана Спортска Крпа Пливање Кампување Ќебе За Пикник

Цртани Животни Микрофибер Пешкир За Плажа За Возрасни Деца Абсорбента Сушење Теретана Спортска Крпа Пливање Кампување Ќебе За

DEN 479.84

Достапност

Име На Предметот : Пешкир За Плажа. Количина : Само една крпа за плажа. Ткаенина : микрофибер. големина : 70*140см. големина : 70*150см. големина : 80*160см. Големина : 90*180см. Производ суровини : микрофибер крпа крпа. Карактеристики : мека, брзо сушење, висок квалитет погодна за кожата. Прилагодени Чекори : . 1.Поднесете нарачка со големината што ја сакате или контактирајте не за сопствена големина;. 2.Ние ќе го направиме пешкирот и бродот во рок од 7-14 работни дена по вашето одобрување. Совети : . 1. Прилагодени барања за слика : големината на сликата е над 200 кб, а големината е пожелна повеќе од 1000 пиксели. 2. Фото Совет : колку е поголема датотеката со слики, толку е појасна. Колку е подобра јасноста на направената крпа, препорачаната Е 1М или повеќе. 3. Прилагодени упатства : Крпите можат да се печатат само од едната страна и не можат да се печатат од двете страни. Потсетување. 1, поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. 2, Големина можеби 1-2 см грешка поради рачна мерка. Возраст : достапно и за деца и за возрасни. Слика : Еднострано печатење со бел грб. Соодветна сезона : пролет, лето, aut и зима.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тркалезна Крпа За Плажа Ќебе Кафеава Дрвена Дрвена Штица Подна Маса Табла Панел За Патувања Кружни Крпи Мат Таписерија Фрлање
  • Новак

Тркалезна Крпа За Плажа Ќебе Кафеава Дрвена Дрвена Штица Подна Маса Табла Панел За Патувања Кружни Крпи Мат Таписерија Фрлање

DEN 241.44

Нашата Тркалезна Подлога е совршена за излети во паркот, чување песок на плажа или уживање во викенд над

Крпи За Капење возидаоке Микрофибер Пешкир За Плажа Ултра Лесна Боемска Африканска Шема Крпа За Капење Отпорна На Песок Ќебе
  • Новак

Крпи За Капење возидаоке Микрофибер Пешкир За Плажа Ултра Лесна Боемска Африканска Шема Крпа За Капење Отпорна На Песок Ќебе

DEN 463.84

Оваа голема психоделична крпа е отпечатена во дигитална со висока дефиниција, така што е јасна и нема да

Пешкир За Плажа За Деца Со Качулка, Брз Сув Микрофибер Цртан Филм Фламинго Печатење Крпа За Туширање Ќебе Секојдневна Употреба
  • Новак

Пешкир За Плажа За Деца Со Качулка, Брз Сув Микрофибер Цртан Филм Фламинго Печатење Крпа За Туширање Ќебе Секојдневна Употреба

DEN 2.00

Добредојдовте Во Вашранп ДОО, ви посакувам убав шопинг Материјал : Микрофибер Карактеристики : Брзо Суш�

Преголема Крпа За Пешкир За Плажа Пешкир Аурора Поларис Патнички Базен Пешкир Брзо Сушење Ќебе Пешкир Без Песок Лесна Подлога
  • Новак

Преголема Крпа За Пешкир За Плажа Пешкир Аурора Поларис Патнички Базен Пешкир Брзо Сушење Ќебе Пешкир Без Песок Лесна Подлога

DEN 543.84

[Супер апсорпција на вода и брзо сушење] нашата тенка крпа за плажа е изработена од лесен Микрофибер, кој

Тркалезна Крпа За Плажа Ќебе Сина Пастелна Апстрактна Мермерна Розова Боја Акварел Шема На Вода Патувачки Круг Кружни Крпи Мат
  • Новак

Тркалезна Крпа За Плажа Ќебе Сина Пастелна Апстрактна Мермерна Розова Боја Акварел Шема На Вода Патувачки Круг Кружни Крпи Мат

DEN 241.44

Големина : 60 инчи Во Дијаметар(1,5 м) Исклучително абсорбента и одлична за бања, плажа, базен, спа центар, с�

Тркалезна Крпа За Плажа Ќебе Сино Луксузно Цветно Крпеница Мандала Бохо Сложено Цвеќе Португалски Круг За Патување Кружни Крпи
  • Новак

Тркалезна Крпа За Плажа Ќебе Сино Луксузно Цветно Крпеница Мандала Бохо Сложено Цвеќе Португалски Круг За Патување Кружни Крпи

DEN 3.33

Големина : 60 инчи Во Дијаметар(1,5 м) Исклучително абсорбента и одлична за бања, плажа, базен, спа центар, с�

Тркалезна Крпа За Плажа Ќебе Астрологија Планети На Сончевиот Систем Вселена Отворен Круг На Патување Кружни Крпи Мат Таписерија
  • Новак

Тркалезна Крпа За Плажа Ќебе Астрологија Планети На Сончевиот Систем Вселена Отворен Круг На Патување Кружни Крпи Мат Таписерија

DEN 687.20

Нашата Тркалезна Подлога е совршена за излети во паркот, чување песок на плажа или уживање во викенд над