36g Ултралесни 700C Велосипед Внатрешна Цевка Tpu Патот Велосипед Гума 28 ' ' 700C 18-32C

36g Ултралесни 700C Велосипед Внатрешна Цевка Tpu Патот Велосипед Гума 28 ' ' 700C 18-32C

DEN 551.84

Достапност

Опис : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален,висококвалитетен ТПУ. Тој е полесен и посилен.*Има предности на добри перформанси на запечатување, отпорност на озон, отпорност на стареење, апсорпција на удари, електрична изолација*ултралесен дизајн, Само 28g, Ослабете ги вашите гуми, Намалена маса на вртење каде што има повеќе(тркала)*поодговорно забрзување и што резултира со подобрена брзина на ракување и качување.*Долготраен и Стабилен, Отпорен на притисок во Гумите на високи и ниски температури, притисокот во стабилните гуми ја обезбедува вашата безбедност при спуст. Спецификација : Име : Внатрешни Тубематеријали На Патот : ТПУ и Бакарна Тежина : 28гр (士3г)Боја : виолетова валвула : ФВ 65ММ ,45ММ, 85мм (опции)се Однесуваат На : Друмски Велосипед 700 Х 18 / 23 / 25 / 28 / 30 / 32с (Препорачан опсег на примена)за тркала на сопирачките и диск сопирачките пакетот вклучува : 1* цевки За Велосипеди забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален,висококвалитетен ТПУ. Тој е полесен и посилен. Има предности на добри перформанси на запечатување, отпорност на озон, отпорност на стареење, апсорпција на удари, електрична изолација. Ултралесен дизајн,Само 28g,ослабете ги вашите гуми,Намалена маса на вртење каде што има повеќе (тркала). поодговорно забрзување и што резултира со подобрена брзина на ракување и качување. Долготраен и Стабилен, Отпорен на притисок во Гумите на високи и ниски температури, притисокот во стабилните гуми ја обезбедува вашата безбедност при спуст.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат