Одвод Решетката Лепило Двострани Куки За Кујна Куки Монтирани Ѕид Алатки Складирање Ѕид Други кујнски уреди

Одвод Решетката Лепило Двострани Куки За Кујна Куки Монтирани Ѕид Алатки Складирање Ѕид Други кујнски уреди

DEN 175.84

Достапност

Двострано Лепило Ѕидни Куки Алатки За Складирање Куки Монтирани На Ѕид За Кујна Функција : Сакате да ги закачите работите за да направите повеќе простор? Но, многу работи немаат дупки за закачување и традиционалните куки лесно се паѓаат. Постојат Двострани Лепливи Ѕидни Куки, едната залепете ја на ѕидот, а другата на штекерот за лесно и удобно закачување, одржувајте ја вашата куќа уредна и организирана додека спречувате паѓање на куката. Нема потреба од удирање. Не го повредувајте вашиот ѕид. Самолеплива Двострана Кука. Со две парчиња куки кои се совпаѓаат заедно за лесно и погодно закачување, не грижете се дека нема дупка за закачување, и тоа е до 15 килограми по корисна кука поставена на ѕидот и таванот. Без Дупчење, Без Завртки, Без Дупки, Без Лепак. Супер водоотпорен и отпорен на масло, висока и ниска температура. отпор. Транспарентен и Невидлив. Стилскиот транспарентен дизајн го прави речиси невидлив што е сосема погодно за убава декорација на домот. бидете изработени од цврст нерѓосувачки челик и конструкција на КОМПЈУТЕР, обезбедувајќи квалитет и долговечност. Мал и лесен дизајн, мултифункционален. Само исчистете ја и исушете ја површината, а потоа ставете ја куката на мазната површина. Лесно се чисти и репозиционира без оштетување на површината. Може да се користи повторно и повторно ако се исуши со фен - многу подобро од куките за вшмукување. Широко се користи во бања, отворено, кујна, украси, вклучувајќи приклучоци, корпи за отпадоци, четки за тоалет, саксии, слики и многу повеќе. Идеален е и За Божиќни Светилки и Божиќен венец. Погоден За Различни Површини.Широко се користи на различни површини, Како Тули, Стакло, Метал, дрвена врата, Штица, Метал, Нерѓосувачки челик, особено одлично за закачување додатоци за туширање или бања во бања или кујнски прибор и алатки на задна плочка. Како Да се инсталира : 1. Пред да ја инсталирате лепливата кука, проверете дали површината е чиста, сува, без прашина и масло и прво избришете ја на суво. 2. Откинете го задниот дел од заштитната фолија и прстите не го допираат лепилото. 3. Залепете го на која било мазна површина и цврсто притиснете го за да ги отстраните сите меурчиња. 4. Се препорачува да оставите 12 часа пред да закачите било која ставка за да се осигурате дека производот е цврст и фиксен. Вклучен пакет : 20 € Двострани Куки за Лепило кујнски алатки кујна организација кујнски декор кујнски гаџети кујнски прибор комплет кујна организација и складирање кујнски додатоци кујнски душеци за складирање кујна кујнски прибор кујнски прибор организатор на кујнски кујнски кујнски кујнски материјали. Одвод Решетката.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Куки За Приклучок за Закачалки за облека, Организатор На Закачалки За Сива Облека Мини Закачалки За Заштеда На Простор Закачалки
  • Новак

Куки За Приклучок за Закачалки за облека, Организатор На Закачалки За Сива Облека Мини Закачалки За Заштеда На Простор Закачалки

DEN 3.00

Детали за производот Спецификации : Калапи за вбризгување со кука во форма на буквата с, структурата е с�

Организатори За Складирање На Гаражни Алатки Монтирани На Ѕид Со Отстранливи Куки И Табла, Супер Тешка Челична Решетка За Закачалки
  • Новак

Организатори За Складирање На Гаражни Алатки Монтирани На Ѕид Со Отстранливи Куки И Табла, Супер Тешка Челична Решетка За Закачалки

DEN 2.33

Секоја лизгачка шина може да стави 23 куки и нема да изгледа премногу преполн.6 Парчиња Отстранливи Гумен

Големи Куки Метал Со Прилагодлив Ремен За Кука Алатки За Качување На Јаже И Подобрување На Домот Самолепливи Куки За Висечка
  • Новак

Големи Куки Метал Со Прилагодлив Ремен За Кука Алатки За Качување На Јаже И Подобрување На Домот Самолепливи Куки За Висечка

DEN 1.33

?{Висок Квалитет} : Изработен Од тешка најлонска мрежа и издржлив полимерен материјал,цврст сигурен и от�