Сет за активна облека Дозвола На Жените Две Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Сетови За Тренерки50

Сет за активна облека Дозвола На Жените Две Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Сетови За Тренерки50

DEN 2.33

Достапност

Женски Дводелни Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Тренерки Сетови50карактеристики : 1.Карактеристики : Секси Комплет, Печатени,Комплет За Облека За Спиење, Смешни Печатени, Секојдневни Ками + Шорцеви, Модна Маичка,Без Ракави,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Есенски секојдневен Комплет.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Печатениот Комплет го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Состанок ,Ноќта на Вештерките,Танцова Изведба,Облека за Спиење, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пролет Aut лето : Женоказ : Погоден За спорт, теретана, јога, вежбање, фитнес, трчање, џогирање, на отворено, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. Совршен за секојдневен активен животен стил.Материјал : Должина На Полиестерблуза : Редовен Тип На Шема : Еднобојна И Стил На Печатење : Мода, Секојдневен Сет За Активна Облека Белзели Дозвола Женски Дводелни Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Сетови За Тренерки50. Материјал : Ткаенината има мало истегнување, панталони и Врвови на резервоарот материјалот е полиестер, состав на панталони : 95% полиестер, 5% спандекс. Дизајн : ленен салон поставува кратки комплети 2 парчиња облека, без ракави, квадратен врат, еднобојна боја, опуштено вклопување,тенковски кроп топ,две парчиња комплети за вежбање, подготвена облека,соодветни атлетски панталони со долги широки нозе со две страни џебови,стандардна големина, костум за летен одмор. Повод : Погоден За секојдневно, секојдневно носење, патување, одмор, плажа, активност на отворено, шопинг, канцеларија, забава, училиште,трчање, клуб, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и winter.It исто така е добар подарок за вашиот пријател или семејство. Натпревар : 2023 летна мода 2 комплети за совпаѓање на парчиња, лесни за спарување со јакна, кошули, палто, јакна,кардиган,лабаво вклопување, екстра пространа и пријатна, совршена со патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во пролет, fall и зима. Упатство За перење : машина за перење, препорачајте со торба за перење, не пеглајте, не избелувајте, закачувајте или исушете ја линијата.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустани Памучна И Ленена Кошула Со Копче Надолу V-Вратот Долг Ракав Со Должина На Џебното
  • Новак

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустани Памучна И Ленена Кошула Со Копче Надолу V-Вратот Долг Ракав Со Должина На Џебното

DEN 511.84

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Тенки Графички Врвови Жена Лесна Кошула Со Кратки Ракави Преголема Божиќна Безбол Лабава Екипа-Модерни Врвови На Вратот За Жени
  • Новак

Тенки Графички Врвови Жена Лесна Кошула Со Кратки Ракави Преголема Божиќна Безбол Лабава Екипа-Модерни Врвови На Вратот За Жени

DEN 360.00

`+ Се фокусираме на продажба на женски блузи, фустани, панталони и комбинезони + Нашата продавница продав