Виикеи Лесни Кардигани За Жени Плус Големина Жени Дводелни Секојдневни Цврсти Ракави Шифон Фустан Со Половина Ракав Чипка Кардиган Сет

Виикеи Лесни Кардигани За Жени Плус Големина Жени Дводелни Секојдневни Цврсти Ракави Шифон Фустан Со Половина Ракав Чипка Кардиган

DEN 943.36

Достапност

Жените Дводелни Обични Цврсти Ракави Шифон Фустан Половина Ракав Чипка Кардиган Сет Карактеристики : 1.Материјал : Полиестер, Мек и Удобен 2.Карактеристики : Печатење Без Ракави Дневно, Моден Стил. 3.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.Содржина на пакетот : 1 Еез Женски Фустан+1 Еез палто информации За Производот : Сезона : Пролет, Aut, Лето Пол : Жени Прилика : Мода,Дневен Материјал : Шифон, Тип На Чипка : Стил На Цврста боја : Мода, Лежерност : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Врвот Биста : 96cm/37.80 "Палто Ракав : 54cm/21.26" Должина На Палтото : 55cm/21.65 "Половината : 78cm/30.71" Должина Фустан : 118cm/46.46". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Топ Биста : 102см/40.16 "Палто Ракав : 55см/21.65" Должина На Палтото : 56см/22.05 "Половината : 84см/33.07" Должина На Фустан : 118см/46.46" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Топ Биста : 108см/42.52 "Палто Ракав : 56см/22.05" Должина На Палтото : 57см/22.44 "Половината : 88см/34.65" Должина На Фустан : 118см/46.46" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Топ Биста : 112см/44.09 "Палто Ракав : 57см/22.44" Должина На Палтото : 58см/22.83 "Половината : 93см/36.61" Должина На Фустан : 118см/46.46". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Топ Биста : 118см/46.46" Палто Ракав : 58см/22.83" Должина На Палтото : 59см/23.23" Половината : 98см/38.58" Должина На Фустан : 119см/46.85" Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина од памучна мешавина, мека и пријателска за кожата, отпорна на абење И еластична, дише и апсорбира ПОТ, ЛЕСНО СЕ МИЕ и БРЗО сушење, Удобно За Носење. Карактеристики : Краток стил, 3/4 ракави, преден отворен плакет, ребрести ракави и полите, мек, флексибилен, тенок фит, лесен кардиган погоден за целогодишно носење, одржува удобен стил, е задолжителен за вашата гардероба.Плетениот кардиган со долги ракави со џебови го прифаќа дизајнот со цврста боја, подобро покажувајќи го вашиот шарм, убавина, елеганција, фигура и виталност. Модно Совпаѓање : Совршено одговара на секоја облека или фустан, со сорти на летни/пролетни бои кои лесно се совпаѓаат. Повод : Идеален И За внатрешни и за надворешни настани, совршен за домашна облека, забава, одмор, одмор, патување, крајбрежје, плажа, шопинг и секојдневен живот итн. Широка Употреба : Многу модерен со сандали, кожени чевли, плимсоли, високи потпетици, фармерки, Маица, елек, трегер, ѓердан, чанти, торби со едно рамо и така натаму.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица
  • Новак

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица

DEN 3.33

Шудагенг Маици За Денот На Независноста На Мажите, Графички Маици Со Кратки Ракави Со Знаме На Сад, Амер�

Канруло Новороденче Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Печати Дуксер Со Долги Ракави Ромпер Боди Есенска Зимска Облека Црвена
  • Новак

Канруло Новороденче Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Печати Дуксер Со Долги Ракави Ромпер Боди Есенска Зимска Облека Црвена

DEN 0.67

Ромпер За Девојче На Бебе Момче, Тркалезен Врат Со Долги Ракави Дедо Мраз Шаховска Табла Печатени Предв�

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За
  • Новак

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За

DEN 3.33

Женска Мода Обична Еднобојна Шуплива Бикини Без Грб Поставува Карактеристики : 1 Дводелен костим за кап�

Кајануо Клиренс Базен Тестенини, Базен Тестенини, Пена Базен Пливаат Тестенини,Шупливи Пена Базен Пливаат Тестенини, Лебдечки
  • Новак

Кајануо Клиренс Базен Тестенини, Базен Тестенини, Пена Базен Пливаат Тестенини,Шупливи Пена Базен Пливаат Тестенини, Лебдечки

DEN 2.67

Тестенини За Базен, Тестенини За Базен Од 60 Инчи,Тестенини За Пливање Во Базен Од Пена, Тестенини За Плив

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони
  • Новак

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони

DEN 3.33

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, јакни, џемпери, долна облека, чевли, чор

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел
  • Новак

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел

DEN 0.33

Кристално стакло фиока рачка мебел копчеРачка спецификации : 1.18 во долга, 0.82 во висока, долга завртка 0, 8�