Бебешки Шик Мек Нелизгачки Ѓон Цветни Станови Мери Јапеејн Со Затворање На Еластична Лента и Ленти за Коса

Бебешки Шик Мек Нелизгачки Ѓон Цветни Станови Мери Јапеејн Со Затворање На Еластична Лента и Ленти за Коса

DEN 191.84

Достапност

Бебе Крштевање Чевли И Лента За Глава Во собата, Мека Единствена Цветни Мери Џејн Станови И Ленти За Коса 3 Парче Во собата За Доенчиња. Карактеристики : . Мазни рабови, без никаква стимулација на кожата на бебето. Убавиот Дизајн е погоден за Секоја Пригода. Возраста Е За Ваша Референца. Ве молиме Измерете Ги Стапалата На Бебето за да Одговараат на Должината на Чевлите. Чевли . Големина(см)ttttt T. 11 Tsole Должина : t11t11tadvisted Возраст : t0-6 Месециt. 12 T. 12 T12tttt TT TTTTTTTTTTTT TTTTT TTTtt. 11 tsole должина : t4. 33tadvisted возраст : t0-6 месеци t. 12 Tsole Должина : t4.72 Tadvisted возраст : t6-12 Месеци t. 13 tsole должина : t5.12 tadvisted возраст : t12-18 месеци t. Спецификација : . Материјал : Памучна Ткаенина. Бои : Мулти-боја. Тип На Пета : Рамен. Ширина На Чевли : Нормално. Применлив пол : Унисекс. Соодветни сезони : Сите Сезони. Вклучен Пакет. 1 Пар Х Чевли. 2 Парчиња Х Ленти За Глава. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Квалитетен Материјал : Изработен од памучна ткаенина од врвен степен. Лесен мек ѓон, погоден за бебиња стапалата ја чувствуваат земјата и растот природно здрави. Лесно За Носење : Чевли За Креветчиња : затворање На Еластична лента, лесно се лизга/полетува и останува на мали нозе. Лента за глава : Добра еластичност, може да се прошири за да одговара на вашето бебе што расте. Симпатичен Стил : Нежни чевли за фустани за принцези и комплет за лента за глава, сладок цветен и лак дизајн, совршено одговара на облеката на секое девојче за секоја пригода. Шик и уникатен. Најдобар Подарок : ѓонот Што не се лизга нуди одличен стисок и стабилна поддршка кога доенчињата чекорат по сите мазни површини. Совршен избор за подарок За Туш За Бебиња и Божиќ. Повод : вашето девојче ќе изгледа пошармантно во него. Погоден за крштевање, крштевање, семејно собирање, фотографија, свадба, забава, фотографија, прослава и така натаму.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кристални Кристални Тврди Ленти За Глава, Двоен Ред Нелизгачки Заби Растеглива Пластична Лента За Глава, Удобно и светкава Лента
  • Новак

Кристални Кристални Тврди Ленти За Глава, Двоен Ред Нелизгачки Заби Растеглива Пластична Лента За Глава, Удобно и светкава Лента

DEN 271.84

1.①УДОБНА И НЕ БОЛИ ГЛАВА : нашата женска кристална лента за глава има многу флексибилна еластична пласт