Ауео Коктел Фустан Со Долги Ракави За Жени, Празнични Фустани За Жени Плус Големина Модни Жени Печатење Каузален Тркалезен Врат Есенски Фустан За Одмор Со Долги Ра?

Ауео Коктел Фустан Со Долги Ракави За Жени, Празнични Фустани За Жени Плус Големина Модни Жени Печатење Каузален Тркалезен Врат

DEN 3.33

Достапност

Мода Жени Печатење Каузални Круг Вратот Долг Ракав Есенски Одмор Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Печатење, Секојдневен, Носење,Удобен,тилски и моден дизајн, Есенски Секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Печатен Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Производ information : Season : Autumn Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени се Облекуваат.USUKEUBust Length XLX-Голем101440105cm/41.34"90cm/35.43"Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 105cm/41.34 "Должина : 90cm/35.43" queck Ткаенина € 95%Полиестер 5%Спандекс,лесен истегнување кадифе,не проѕирен и многу заоблен,еластичен и удобен,дише на кожата, лесно може да се облече нагоре и надолу. €Карактеристики : нурнете длабоко v вратот/вратот на Екипажот, долг ракав, низок крој, висок струк, секси рушен дизајн, тесен фустан, мини фустан кој има преден шлиц со преклопувачки, рушен фустан за тело што крие маснотии во стомакот. ●Прилика}стилскиот гроздобер фустан погоден за разни прилики, одличен за секојдневно носење, свечени прилики, ноќно излегување, состаноци, забава, вечер, коктел, свадба, враќање дома, матурска вечер итн. ●Натпревар и Нега}Едноставен, но ласкав фустан, стајлинг со високи потпетици и сјајни додатоци ќе изгледаат одлично,ќе создадат шик секси елеганција.Рачно перење или машинско перење само во ладна вода, закачете суво или линија dry.Do не изложувајте премногу долго. `+Најдобар Избор За Подарок Тоа е одлично за вашата девојка, сопруга, мајка и сестри Како роденден, Денот на Вљубените или Денот На Мајката или други специјални Фестивали или годишнини подарок, тоа е прекрасно во женската гардероба.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Есенски Фустани Костими За Ноќта На Вештерките Готски Фустан Гроздобер Лилјак Ракав Мини Фустан Корсет Средновековен
  • Новак

Женски Есенски Фустани Костими За Ноќта На Вештерките Готски Фустан Гроздобер Лилјак Ракав Мини Фустан Корсет Средновековен

DEN 3.00

Женски Есенски Фустани Костими За Ноќта На Вештерките Готски Фустан Гроздобер Лилјак Ракав Мини Фустан

Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Макси Лабаво Вклопување Секојдневно Секојдневно
  • Новак

Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Макси Лабаво Вклопување Секојдневно Секојдневно

DEN 1.33

Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница...

Женски Плус Големина Лабава Удобен Резервоар Фустан Дозвола Лето Цветни Печатени Ракави Круг Вратот Фустан Плажа Кошула Облека
  • Новак

Женски Плус Големина Лабава Удобен Резервоар Фустан Дозвола Лето Цветни Печатени Ракави Круг Вратот Фустан Плажа Кошула Облека

DEN 1.00

❀ ❀ ❀Почитуван клиент : Добредојдовте на Кафест!Доколку имате какви било прашања или ви треба помош, сл