Енциклопедија На Кристали Од Џуди Хол

Енциклопедија На Кристали Од Џуди Хол

DEN 2.33

Достапност

Енциклопедија На Кристали Од Џуди Хол Опис : Во Енциклопедијата На Кристали, Џуди Хол се базира на повеќе од 30 години искуство за работа со кристали за да обезбеди дефинитивна референца. Раскошно илустрирано, со новооткриени камења и обезбедување нови материјали за геологија и флуоресцентни својства, ова е суштински додаток на библиотеките на сите што работат со кристали. Организиран од кристална боја за лесно упатување, овој прекрасен водич ги поврзува боите на кристалите со чакрите, им кажува на читателите како да ги исчистат и активираат и дава корисни, авторитативни совети за лекување со кристали.Карактеристики : Раскошно илустрирани, со новооткриени камења и обезбедување нови материјали за геологија и флуоресцентни својства.Ова е суштински додаток на библиотеките на сите што работат со кристали.Тежина : 3,1 килограми.Име на брендот : Azuregreen Model Бр : 1429-BENCCRYH тоа ви помага да научите како да користите кристална топка за зголемени интуитивни способности. Самоспознавање и подлабоко разбирање. Тежина : 0,54 фунти.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули
  • Новак

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули

DEN 438.08

Карактеристика : Овој Женски Врв Со Секојдневен И Моден Стил, Копче, Свртете Ја Јаката Надолу,Долг Ракав