Жените Сатен Чипка До Врвот Врвот Ракави Шпагети Ремен Гроздобер Улична Облека Елек Притисни До Лето Камис Блуза Боди Врвови Жените Врвот Жени Камизола Долго

Жените Сатен Чипка До Врвот Врвот Ракави Шпагети Ремен Гроздобер Улична Облека Елек Притисни До Лето Камис Блуза Боди Врвови

DEN 239.84

Достапност

Информации за производот : . Сезона : Лето, Пролет. Пол : Жени. Повод : . Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен,. Должина на ракавот : Без Ракави. Како да се мие : Рачно перење табела Со Ладна Големина : . Големина : XS САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Биста : 68-86cm/26.77-33.86" Половината : 58cm/22.83" Должина : 34.5 cm/13.58"Големина : S САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 72-90cm/28.35-35.43" Половината : 62cm/24.41" Должина : 35.5 cm/13.98"ГОЛЕМИНА : М САД : 6 велика Британија : 10 еу : 36 биста : 76-94см/29.92-37.01" половината : 66см/25.98" должина : 36.5 См/14.37"ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 Велика Британија : 12 еу : 38 биста : 80-100см/31.50-39.37" половината : 72см/28.35" должина : 38СМ/14.96" : овие резервоари имаат различни класични цврсти бои, се едноставни и стилски и лесно можат да се комбинираат со шорцеви, маици, здолништа, фармерки и друга спортска облека или секојдневна облека; МОЖЕТЕ ДА ГО ИЗБЕРЕТЕ ВИСТИНСКИОТ СТИЛ СПОРЕД ВАШИОТ дневен стил на облекување или Преференции. Маслиново. Прилики : Модерен Врв Од Тантела Погоден За Секојдневен, Забава, Клуб, Училиште, Канцеларија, Рејв, Вокации, Одмор, Плажа, Состаноци, Шопинг, Подароци, Денот На Вљубените Итн. Topетски Културен Врв Погоден За Пролет И Лето. Шпагети Ремен Врвни Жени. Материјали : Женски Врвови Од Полиестерски Влакна. Дише, Меко, Лесно, Вашето Тело Удобно. Мора Да има За Жените. Големина : XSS S M L . Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини За Да Ја Изберете Вашата Големина Пред Да Нарачате. Исечете Врвни Жени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Капрезе Женски Писмо Печатење Краток Ракав Основни Врвови Вратот На Екипажот Лабава Секојдневна Блуза Удобна Салонска Облека
  • Новак

Капрезе Женски Писмо Печатење Краток Ракав Основни Врвови Вратот На Екипажот Лабава Секојдневна Блуза Удобна Салонска Облека

DEN 239.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Печ�

Доење Кошули За Жени Дуксер Дозвола Продажба Мајчинство V-Вратот Солидна Долги Ракави Доење Бремена Жена Доилки Копчиња Блуза
  • Новак

Доење Кошули За Жени Дуксер Дозвола Продажба Мајчинство V-Вратот Солидна Долги Ракави Доење Бремена Жена Доилки Копчиња Блуза

DEN 191.84

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО Продавницата ☛к Виквик☚! [Нашата Продавница] : ВИКВИК

Блузи За Жени Обични Летни Беж Жени Западна Кошула Патент Пуловер Краток Ракав Боја Блок V Вратот Мода Обичен Врв Денот На Вљубените
  • Новак

Блузи За Жени Обични Летни Беж Жени Западна Кошула Патент Пуловер Краток Ракав Боја Блок V Вратот Мода Обичен Врв Денот На Вљубените

DEN 331.04

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Краток Ракав Тип На �

Графички Маички Кошули Со Кратки Ракави За Жени Секојдневна Ретро Кошула Женски Блуза Печатење Секојдневен Краток Лабав Ракав
  • Новак

Графички Маички Кошули Со Кратки Ракави За Жени Секојдневна Ретро Кошула Женски Блуза Печатење Секојдневен Краток Лабав Ракав

DEN 3.33

Стил : Мода,Секојдневен Должина на ракавот : Кратко Пол : Жени Материјал : Полиестер Како да се мие : Рачно