Гудхд ВЕНТИЛ СТЕБЛО ПРЕДВОДЕНА ПРАШИНА КАПА За Велосипед Велосипед Автомобил Мотоцикл Тркала Гума Светлина Светилка

Гудхд ВЕНТИЛ СТЕБЛО ПРЕДВОДЕНА ПРАШИНА КАПА За Велосипед Велосипед Автомобил Мотоцикл Тркала Гума Светлина Светилка

DEN 3.00

Достапност

Опис : 100% Нов Со Висока Квалитетна Должина : 6,1 / 2,5"Дијаметар : 2,5 см / 1,25"Градежен Материјал : користена пвц + Алуминиумска Батерија : 3 * батериите LR1130 Не Се Вклучени Сина (Сина ЛЕР),Зелена (Зелена ЛЕР),Црвена (Црвена ЛЕР),Жолта (ПОРТОКАЛОВА LED) Поставеност На Возилото : Предна, Задна, Долна Карактеристикаможе лесно да се инсталира на широк спектар на возила како нас Велосипеди, мотоцикли, Автомобили Камион Итн.Светлината го прави тркалото неверојатно убаво и го најавува вашето присуство за безбедност ноќе.Проверете ја сликата на списокот за компатибилност.Активирано Движење, Светла лер ќе се вклучи додека возилото се движи и исклучува кога ќе застане. Светлата на капачето на вентилот за гуми се навртуваат на стеблото на вентилот на вашиот автомобил, велосипеди или мотоцикл за неколку секунди.Универзална опрема и лесна за инсталирање без специјални жици, лесно може да се инсталира и отстрани. Светло Сребрено Тело со долг животен век предводени светла.Светло слабо повеќе видливо во текот на ноќта и лошо време кои помагаат во видливоста на било кој condition Note1.As различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики. 2. Ве молиме дозволете 1-3 СМ се разликува поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Пакетот вклучува : 1 X LED СВЕТЛО ТРКАЛО ВЕНТИЛ КАПА Гума Изработени од висококвалитетни материјали, безбедни,еколошки, издржливи. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Ако сте збунети со стоката, можете да оставите порака за нас.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цртани Очи Подигнати Веѓи Загрижени Збунети Судејќи Привремена Тетоважа Отпорна На Вода Поставена Лажна Колекција На Уметност
  • Новак

Цртани Очи Подигнати Веѓи Загрижени Збунети Судејќи Привремена Тетоважа Отпорна На Вода Поставена Лажна Колекција На Уметност

DEN 3.00

Уживајте во овој забавен лист привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата или да се користат к

Костим За капење Женски Женски Комбинезон Костими За Капење Предни Костими За Капење Костим За Капење Против Костими За Капење
  • Новак

Костим За капење Женски Женски Комбинезон Костими За Капење Предни Костими За Капење Костим За Капење Против Костими За Капење

DEN 2.33

Големина : S Биста : 74cm / 29.13" Под Биста : 70cm / 27.56" Половината : 64cm / 25.20" Големина : M Биста : 78cm / 30.71" Под Биста : 74c

Санвиглор Жени Мажи Работат Чизми Челик Заштита На Прстите Подигање Чизма Чипка Безбедност Чевли Отворено Лесни Издржливи Патики
  • Новак

Санвиглор Жени Мажи Работат Чизми Челик Заштита На Прстите Подигање Чизма Чипка Безбедност Чевли Отворено Лесни Издржливи Патики

DEN 2.67

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Работни Чизми, Работни Чевли, Безбедносни Чевли, Безбедносни Чизми, �