Миксфер Најлон Прицврстувач Занитвам Клипови Притисни Тип Задржувач Занитвам Задржувач Трим Дупка Големина

Миксфер Најлон Прицврстувач Занитвам Клипови Притисни Тип Задржувач Занитвам Задржувач Трим Дупка Големина

DEN 3.00

Достапност

Карактеристики : . Клиповите за занитвам за прицврстување се отпорни на абење и-корозија, нема лесно да се скршат или пукнат за време на употребата. Широко се користи за држење на јарем на радијаторот, , држач, размавта со кал, решетка итн. Овие клипови се вклопуваат со повеќето авто делови со 6мм0, 24 " дупка, и може да се поправи вашите делови многу цврсто. Клиповите за држачи се направени од тие се со еднаков квалитет на оригиналите. Постојат 100 ПАРЧИЊА прицврстувач клипови за занитвам и држач се вклучени во пакетот. Спецификации : . Боја : Црна. Материјал : . Апликација : Универзална. Големина на пакетот : 13*12,5*2см / 5.12*4.92*0.79 во. Тежина на пакетот : 64гр / 2,26 мл. Пакет Листа : . 100 * Прицврстувач Занитвам Клипови прицврстувач занитвам клипови се отпорни на абење и-корозија, не лесно ќе се скрши или попуштат за време на употребата. Широко се користи за држење на јарем на радијаторот, , држач, размавта со кал, решетка итн. Овие клипови се вклопуваат со повеќето автоделови со дупка од 6мм0, 24 инчи и можат многу цврсто да ги поправат вашите делови. Клиповите за држачи се направени од тие се со еднаков квалитет на оригиналите. Постојат 100 ПАРЧИЊА прицврстувач клипови за занитвам и држач се вклучени во пакетот.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат