Lhked Женски V-Вратот 3 4 Ракав Врвови Дуксер За Fall И Зима

Lhked Женски V-Вратот 3 4 Ракав Врвови Дуксер За Fall И Зима

DEN 1.00

Достапност

Здраво, Подготвени да ставите удобни врвови во вашата гардероба?. -? Добредојдовте Во Лхк ? -. Почитуван клиент,. Добредојдовте во Лхк. Нашите главни производи се женска облека, вклучувајќи фустани, кошули, блузи, бикини, јакни, палта, џемпери итн. Ние сме посветени на градење на женски моден собир место за задоволување на секој клиент. Затоа, ние сме подготвени да слушнеме какви било предлози од вас и да ви донесеме задоволувачки шопинг. Со нетрпение го очекуваме вашето купување. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. ●Нега : машина за перење. ● Фит : Опуштено. ●Карактеристики : : Плус Големина,Секојдневен Долг Ракав,Секојдневна Облека;Ханес,Тајм И Тру,Без Граници,Природни Униформи,Пристаниште И Компанија,Атлетски Дела,Плод на Разбојот,Секси Танц,СТАРВНЦ,Гилдан,Авиа,Емалис,Јмс, Тера И Скај. ● Идеар Подарок : Моден дизајн, дава ласкав и софистициран изглед. Фантастична тежина и зафаќа многу малку простор во вашата торба или куфер,лесен за носење,како совршен подарок за вашите пријатели или семејство или за себе.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Виикеи Лесни Кардигани За Жени Плус Големина Жени Дводелни Секојдневни Цврсти Ракави Шифон Фустан Со Половина Ракав Чипка Кардиган
  • Новак

Виикеи Лесни Кардигани За Жени Плус Големина Жени Дводелни Секојдневни Цврсти Ракави Шифон Фустан Со Половина Ракав Чипка Кардиган

DEN 943.36

Жените Дводелни Обични Цврсти Ракави Шифон Фустан Половина Ракав Чипка Кардиган Сет Карактеристики : 1.�

Харсуни Дама Патување Дише Клин Сандали Анти Лизгање Удобна Кука И Јамка Платформа Сандала Работа Отпорни На Абење Отворен Прст
  • Новак

Харсуни Дама Патување Дише Клин Сандали Анти Лизгање Удобна Кука И Јамка Платформа Сандала Работа Отпорни На Абење Отворен Прст

DEN 2.33

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Клинови, Летни Чевли На Плажа, Чевли На Платформа Боја : Цр�

Глонме Дами Ноќница Пижами Без Ракави Сетови V Вратот Облека За Спиење Широка Дневна Постави Лабава Облека Ноќна Облека Розова
  • Новак

Глонме Дами Ноќница Пижами Без Ракави Сетови V Вратот Облека За Спиење Широка Дневна Постави Лабава Облека Ноќна Облека Розова

DEN 319.68

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Дводелна Облека, Дами Пижами Сет, Дневна Сетови, Женск�

Zrbywb Жени Чипка Градник Биста Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Шарени Печатење Дише Собира Долна Облека Удобност Градник
  • Новак

Zrbywb Жени Чипка Градник Биста Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Шарени Печатење Дише Собира Долна Облека Удобност Градник

DEN 319.20

Големина На чаша : 36 / 80БЦ Горна Биста : 8094см / 31,5037,01" Под Биста : 7580см / 29,5331,50" Соодветна тежина(кг) : 4555 Голем