Zrbywb Жени Чипка Градник Биста Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Шарени Печатење Дише Собира Долна Облека Удобност Градник

Zrbywb Жени Чипка Градник Биста Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Шарени Печатење Дише Собира Долна Облека Удобност Градник

DEN 319.20

Достапност

Големина На чаша : 36/80БЦ Горна Биста : 80-94см/31,50-37,01" Под Биста : 75-80см/29,53-31,50" Соодветна тежина(кг) : 45-55 Големина На Чаша : 38/85БЦ Горна Биста : 85-98см/33,46-38,58" Под Биста : 80-85см/31,50-33,46" соодветна ТЕЖИНА(КГ) : 55-63 големина на чаша : 40/90бц горна биста : 90-104см/35,43-40,94" под биста : 85-90см/33,46-35,43" СООДВЕТНА ТЕЖИНА(Кг) : 60-68 големина на чаша : 42/95бц горна биста : 95-108см/37,40-42,52" под Биста : 90-95СМ/35,43-37,40" соодветна тежина(кг) : 68-80 Без челичен прстен тенки жени градник печатење со пруги дише собира удобност за долна облека карактеристики : компресивни спортски градници За Жени Нема да се движат И нема силни . Компресија градник пост пред затвори градници е направен од мека кожа пријателски ткаенина со безжичен дизајниран. Предниот затворач градници за жени пред затворање градник обезбедува нашиот пост оп градник со мазна . Нашиот градник за зголемување на постот го спречува вашето тело да се поти или иритира. Чувајте го тоа едноставно, но поддршка со дизајнот на жица градник на жените и плус удобност од . Широките ремени за рамо сигурно ќе останат ставени благодарение на поцелосниот грб обезбедувајќи целокупно измазнување. Целосна покриеност наредени чаши на овој пред затворање градник функција зашиени поддршка да ласкаат вашите облини додека широк растеглив бенд помага да се непријатно навивам. фитилната ткаенина ве одржува да се чувствувате ладно и свежо. 95% Најлон,5% Спандекс Машина За Перење кадифен обложена кука и затворање пред очите за гардероба разноврсност И леснотија На облекување Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Прилика : Дома,Спортски Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење Со Пруги : Секојдневно, Секси Како да се мие : Ладно Миење На Рацете што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Долна Облека Жени Плус Големина Градник Секси Женска Градник Долна Облека Женска Бралета Притисни Чипка Долна облека. Жените Удобност Безжичен Соберат Секси Притисни До Едноставна Долна Облека Беспрекорна Градник Нараквица. Удобни Материјали : обложената беспрекорна бралета е изработена од квалитетен полиестер и спандекс, мека и лесна и растеглива, мека допирање,цел ден удобна за носење. Мазни контурни чаши дизајнирани со жената со полна биста. Пена во чаши, мека и удобна. Нема шоу дизајн на чашата, беспрекорно под различна облека и фустани. Дизајниран за секојдневна употреба и специјални прилики. Може да се користи за под многу видови облека, како оглавник, фустан со низок крој, фустан надвор од рамо, фустан со едно рамо, фустан без прерамки и така натаму.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ткаенина од лажица - Сончоглед Туш Цветен Букет Пчелни Цвеќиња Есенски Декор Отпечатен на Мини Ткаенина покрај Дворот-Подлога
  • Новак

Ткаенина од лажица - Сончоглед Туш Цветен Букет Пчелни Цвеќиња Есенски Декор Отпечатен на Мини Ткаенина покрај Дворот-Подлога

DEN 97.92

Сончоглед Туш Цветни Букет Пчелни Цвеќиња Падне Лажица Ткаенина Од Страна на Дворот Лажица ткаенина е о

Облека за ноќта на вештерките За Мало Бебе Писма Со Духови Од Тиква Печатење На Вратот На Екипажот Дуксери Со Долги Ракави И
  • Новак

Облека за ноќта на вештерките За Мало Бебе Писма Со Духови Од Тиква Печатење На Вратот На Екипажот Дуксери Со Долги Ракави И

DEN 303.68

Момчиња Момчиња Паѓаат Облека Тиква Лице Печатење На Екипажот Вратот Долги Ракави Дуксери и Долги пант�

Фејлду 30гр Разнобојна Рафија Хартија Парчиња Прамени Филер За Трева Рендан Крцкав Исечен Конфети за Полнење Корпа Материјали
  • Новак

Фејлду 30гр Разнобојна Рафија Хартија Парчиња Прамени Филер За Трева Рендан Крцкав Исечен Конфети за Полнење Корпа Материјали

DEN 3.00

Описи : Материјал : Хартија Боја : 49 бои можете да изберете Од Вино Црвена, Црвена, Розова Црвена, Розова, �

Ноќта на вештерките Се Занимава Дозвола Женски Ладно Рамо Фустан Чипка до Средината На Ракавот Сплит Фит Плисиран Фустан Тркалезен
  • Новак

Ноќта на вештерките Се Занимава Дозвола Женски Ладно Рамо Фустан Чипка до Средината На Ракавот Сплит Фит Плисиран Фустан Тркалезен

DEN 383.84

Секси Мода Женски Секојдневен Круг Вратот Половина Ракав Дами Печатени Мини Фустанкарактеристики : 1.Ка