Рачно Перење Светски Шампион Женска Мода Опуштена Маица Со Маица Со Врат Сива Сива Мала

Рачно Перење Светски Шампион Женска Мода Опуштена Маица Со Маица Со Врат Сива Сива Мала

DEN 479.36

Достапност

Приказната што ја знаете за хигиената и имате многу сапун за да ја завршите работата како што треба. Без разлика дали пеете среќен роденден двапати или Вашите Абц, практично сте професионалец кога станува збор за миење раце. НИЗА РЕЗЕРВОАРОТ ПРИКАЗНИ МОЖЕТЕ ДА НОСИТЕ ®ние нудиме најудобни врвови со приказна зад секој дизајн. Нашата приказна се враќа во коренот на секојдневното носење со фокус на вклопување и посветеност на квалитетот. Печатени на нашата елегантна опуштена маичка за вратот. Стил без напор со овој супер удобен врв. Оваа маичка можете да ја обложите со речиси секоја облека за секојдневно дневно излегување или полуформален ноќен настан.Дизајниран и Печатен во САД.Премиум Изработени Маици ние го дизајнираме составот на секое плетено за да се осигураме дека вклопувањето и чувството е најдоброто што некогаш сте го носеле.Вашата Приказна Започнува Тука Секој дизајн е направен во куќа со приказна за раскажување.Без разлика дали е тоа да се најде совршена маичка за да се претстави кој сте или да се најде совршен подарок за тој посебен некого. Сигурно ќе го најдете она што го барате во нашата постава на уникатни дизајни.Која е вашата приказна? Пенкалото е во ваши раце, а остатокот е сеуште непишан. СТИЛ : задолжително удобно и ОПУШТЕНО ВКЛОПУВАЊЕ, СУПЕР МЕКА мешавина од памук/полиестер со V-ДЕКОЛТЕ, КРАТКИ РАКАВИ. ГОЛЕМИНА и ВКЛОПУВАЊЕ : El носи медиум со големина во Јаглен. Нејзините мерења се Високи 5'7", Половината 27, БИСТАТА 32ДД и Колковите 34. АКО сте помеѓу големини, ВЕ МОЛИМЕ ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. [ЗАБЕЛЕШКА : ГЕНЕРИЧКАТА табела со големина на АМАЗОН погоре се разликува од оваа ставка.] ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ ВО ГАЛЕРИЈАТА СО СЛИКИ. ПРИКАЗНА : На Конец Резервоарот, ние веруваме во споделување на големи приказни и богатство убави спомени. Најдете ЈА ВАШАТА ПРИКАЗНА овде и споделете ја со СВЕТОТ. - "Приказни Што Можете Да Ги Носите.".


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Летни Жешки Кошули За Жени Летна Кошула Со Кратки Ракави V Маица За Вратот Обични Врвови Западен Печатен Краток Ракав Удобен
  • Новак

Летни Жешки Кошули За Жени Летна Кошула Со Кратки Ракави V Маица За Вратот Обични Врвови Западен Печатен Краток Ракав Удобен

DEN 355.36

ХИМИВЕЈ Женски Летен Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Обичните Врвови Западен Печатење Краток Ракав У

Ханас Блузи Дами Мода Секојдневен Туника, Ретро Стил Цветни Печатење Маица, Без Ракави V Вратот Плисирани Лабава Одговара Маици
  • Новак

Ханас Блузи Дами Мода Секојдневен Туника, Ретро Стил Цветни Печатење Маица, Без Ракави V Вратот Плисирани Лабава Одговара Маици

DEN 3.00

Функција : 1.Врвот на резервоарот е изработен од ткаенина што дише, соодветната дебелина го прави лесен

Пеперутки Маица За Жени Редовни Ракави Печатени Летни Лабави Туника Врвови Страна Сплит V Вратот Излегување Краток Ракав Елегантни
  • Новак

Пеперутки Маица За Жени Редовни Ракави Печатени Летни Лабави Туника Врвови Страна Сплит V Вратот Излегување Краток Ракав Елегантни

DEN 191.84

MRGIINRI МОДА Карактеристики : Стил : Елегантен Тип На Фит : Лабав Стил На Фитнек : V Должина На Вратот : Краток