Женска Секојдневна Маица Миди Фустан Со Кратки Ракави Летен Фустан Со Високи Разделувања Со Џеб Висок Низок Цврст Миди Фустан

Женска Секојдневна Маица Миди Фустан Со Кратки Ракави Летен Фустан Со Високи Разделувања Со Џеб Висок Низок Цврст Миди Фустан

DEN 2.00

Достапност

Женски Летен Фустан Кратки Ракави Секси Сплит Фустан Со Џеб Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Удобен материјал, погоден за различни прилики.4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Сите Season.5.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата.Сезона : Пролет,Лето : Женски Повод : Секојдневен, Партиматеријал : Полиестер,Тип На Спандекспатер : Цврст Стил : Секојдневен, Моден : одговара на големината на дебелината : тенкокако да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски Фустан Карактеристика : Секојдневен маица миди фустан,Тркалезен врат,високи разделувања миди фустан Со висок низок раб,Летен фустан со Кратки ракави Со Џебови,Фустанот Со Висок Низок Раб Создава Активно Чувство За Едноставниот И Моден Фустан,Тркалезниот Врат И Страничниот Висок Шлиц На Асиметричниот Фустан Со Кратки Ракави Ве Тераат Да Имате Релаксирачка Секојдневна Сеча.Едноставниот стил ве прави поубави, модни и елегантни. Дизајн : овој секојдневен миди фустан со маица со висок сплит дизајн ќе направи да се чувствувате кул во лето и погодно за прошетка, исто Така Можете да врзете јазол во предниот дел на фустанот како што е прикажано на сликата, што ќе направи да изгледате многу модерно,ако сакате да бидете се чини дека имате добра форма, можете да го спарите со појас за половината за овој миди фустан со кратки ракави.Цврстиот миди фустан ќе биде најдобар во вашата гардероба, бидејќи може да одговара на сите ваши палта и чевли. Повод : Летен секојдневен лабав миди фустан погоден за Секојдневно Облекување, Носење Дома, Работа, Канцеларија, Професионален, Секојдневен, Состанок, Дружење, Забава, Коктел,Клуб, Одмор, Одмор,Патување,Модерен уличен стил, можете да одговарате со вашите пумпи, потпетици, чизми.Едноставен секојдневен стил, погоден за секојдневно облекување, носење дома, патување.Можете да ја направите покривка на плажа, да ја користите како салон. Ткаенина : овој миди фустан со Кратки ракави изработен од мека квалитетна ткаенина. Мазниот материјал ви обезбедува мека, мала тежина и удобно носење. Лулашкиот лабав миди фустан може добро да ја скрие областа на испакнатините ако сакате лабав стил, материјалот без брчки се намалува и ткаенината ја апсорбира потта, лесно е да се грижите за секојдневниот живот или патувањето. Забелешка : облеката не содржи други додатоци. Ве молиме проверете го нашиот опис на производот големина информации пред ordering.It прекрасен секојдневен миди фустан.Рачно Миење Одделно Во Ладна Вода, машинско перење ладно / Не Избелувајте / Висат Или Линија Dry.To обезбедете задоволство од вашата нарачка, ве Молиме погледнете ги информациите за големината на продавачот на сликата или во описот.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Елегантни Фустани За Жени Сиви Полиестерски Жени Секојдневен Камуфлажен Принт Тесен Фитинг Фустан Со Прашка Без Ракави Xxxxl
  • Новак

Елегантни Фустани За Жени Сиви Полиестерски Жени Секојдневен Камуфлажен Принт Тесен Фитинг Фустан Со Прашка Без Ракави Xxxxl

DEN 223.84

Тип на шема : Печатење1pc Дами фустан4.Овој фустан не е позиционирање печатење декорација : Не Е Специфичн�

Макси Фустани Се Вклопуваат И Одблесокот Фустан Фустан Печатење Фустан V-Вратот Лето Ками Забава Без Ракави Макси Женски Женски
  • Новак

Макси Фустани Се Вклопуваат И Одблесокот Фустан Фустан Печатење Фустан V-Вратот Лето Ками Забава Без Ракави Макси Женски Женски

DEN 2.33

Одговара : одговара на големината моден дизајн : фустанот без грб е и супер симпатичен, тркалезниот врат

Летни Фустани За Жени Женски Мајчинство Висок Струк Лабава Тркалезна Нишалка За Вратот Бременост Секојдневен Миди Фустан Со
  • Новак

Летни Фустани За Жени Женски Мајчинство Висок Струк Лабава Тркалезна Нишалка За Вратот Бременост Секојдневен Миди Фустан Со

DEN 0.67

Женско Мајчинство Висок Струк Лабав Замав Со Тркалезен Врат Бременост Секојдневен Миди Фустан Со Џеб в�

Ренесансен Фустан За Жени Мода За Ноќта На Вештерките Готски Средновековен Самовила Косплеј Кралица Надвор Од Рамото Ракав Макси
  • Новак

Ренесансен Фустан За Жени Мода За Ноќта На Вештерките Готски Средновековен Самовила Косплеј Кралица Надвор Од Рамото Ракав Макси

DEN 0.67

Женски Средновековен Фустан, Женски Гроздобер Келтски Средновековен Ренесансен Готски Косплеј Фустан�

фустан За Жени Лето Повик Геометриски Печатење Деколте Чипка-до Меур Средни ракави Возбудува Шиење Голем Замав Долга Загуба
  • Новак

фустан За Жени Лето Повик Геометриски Печатење Деколте Чипка-до Меур Средни ракави Возбудува Шиење Голем Замав Долга Загуба

DEN 343.68

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37" Должина : 129см / 50.79" Ракав : 50см / 19.69" Половинат

Женски Плус Големина Пролет И Лето Круг Вратот Цветни Печати Декорација Набразден Кратки Ракави Висок Појас Појас Линија Долг
  • Новак

Женски Плус Големина Пролет И Лето Круг Вратот Цветни Печати Декорација Набразден Кратки Ракави Висок Појас Појас Линија Долг

DEN 415.84

Женски плус големина пролет и лето круг вратот цветни печатење декорација набразден кратки ракави висо

Пролетни Фустани За Жени Плус Големина Фустан Обичен Женски Фустан Со Долги Лулашки Ракави Кружен Женски Фустан Со Цврст Врат
  • Новак

Пролетни Фустани За Жени Плус Големина Фустан Обичен Женски Фустан Со Долги Лулашки Ракави Кружен Женски Фустан Со Цврст Врат

DEN 1.33

Должина на облека : Кратка Сезона : Пролет / all Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различн�

Фустани За Жени Обични Фустани Без Ракави Фустан Од Летен Резервоар Фустан Од Екипажот Фустани Со Принт Од Пеперутки Женски
  • Новак

Фустани За Жени Обични Фустани Без Ракави Фустан Од Летен Резервоар Фустан Од Екипажот Фустани Со Принт Од Пеперутки Женски

DEN 239.84

Забрзаниот Начин ќе потрае 35 работни дена за да пристигне Зошто го сакаме она што го правиме? Носењето у�

〖к Ролиен〗Летни Фустани За Жени В-Вратот Шарени Летни Пролетни Фустани За Жени Симпатична Ладна Рамо Бохо Маица Фустани Без
  • Новак

〖к Ролиен〗Летни Фустани За Жени В-Вратот Шарени Летни Пролетни Фустани За Жени Симпатична Ладна Рамо Бохо Маица Фустани Без

DEN 0.67

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �