Трговска марка ликовна уметност „јасен ден светла“ платно уметност од Mayо Меј

Трговска марка ликовна уметност „јасен ден светла“ платно уметност од Mayо Меј

DEN 0.67

Достапност

Уметник : Mayо Мајесјубјект : Апстракт Стил : Електрикпродукт Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има шарени форми што ја пополнуваат рамката со сино небо погоре. Joe Maye е полно работно време апстрактен сликар, кој работи во акрилик и молитвен на молив хартија. Родена е и израснета во Даблин во семејство на уметници и ја носеше својата страст кон креативноста со неа во текот на целиот живот. Нејзината работа покажува мајсторство на боја и состав, предизвикувајќи емоции едноставно со нејзините аранжмани на линии и форми. Mayо Меј 'јасен ден светла ' платно уметност.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оукаили Жени Мажи Заштита Чизма Чизма Работни Чевли Челични Чевли За Безбедност На Прстите Тешки Отпорни На Лизгање Индустриски
  • Новак

Оукаили Жени Мажи Заштита Чизма Чизма Работни Чевли Челични Чевли За Безбедност На Прстите Тешки Отпорни На Лизгање Индустриски

DEN 3.33

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Работни Чизми, Работни Чевли, Безбедносни Чевли, Безбедносни Чизми, �