Функо карпи: Поп

Функо карпи: Поп

DEN 3.00

Достапност

Прославете го легендарниот музичар со поп Фанко! Карпи tlc! Од чили, т-боз и лево око. Соберете ги сите! Вклучува; Чили, Т-Боз и лево око . Бројките стојат 3,75 "високи . соберете ги сите. Поп! Винилските фигури се идеални за сите навивачи на рокенрол! Секоја бројка доаѓа индивидуално спакувана.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат