Поставете го комплетот за поклопец на Pint Pint Pick Plat

Поставете го комплетот за поклопец на Pint Pint Pick Plat

DEN 447.84

Достапност

Деталите додаваат софистициран допир во која било просторија со луксузен мек микрофибер на Нобл Постелнина 3 парче, комплет за покривање на облеката. Изработено во 100% четкана микрофибер ткаенина, нашиот дувет сет е луксузен, стилски и издржлив! Исклучително е меко и ќе ве одржува пријатно цела ноќ. Прекрасниот стил на пинтук стискајќи плеат зашивање и појавување на перници, додаваат софистициран елемент на стил на кој било ансамбл за постелнина. Карактеристики на најмекиот и најлуксузниот удобност : Поставете го комплетот за покривање на Noble Linen Pint Plate Duvet Cover е совршено цела сезонска решение! Нашата супер мека покривка на Duvet може да се спари со утешителот или вметнувачот на ваш избор да понудите удобност во текот на целата година, додавајќи погодност за луксузот. Willе ве задржи топло во најстудените ноќи, и удобно пријатно за време на потоплите сезони. Тоа е најдобриот избор за сите ваши потреби за постелнина! Експертско изработка и дизајн : Спијте во екстремна удобност со луксузниот поклон на благородникот на Нобл Лин. Оваа хипоалергична обвивка за дух е ремек -дело направено со трајни HEMS и прецизно шиење што му дава на овој производ одлична долговечност. Модерниот стил на плескавици и перници за појавување додаваат детали и текстура на вашиот ансамбл за постелнина. Sleepе спиете како бебе. Плус, нашата конструкција со четкани микрофибер е посилна и потрајна од памукот. Тој е софистициран, стилски и ќе ве одржува удобно цела ноќ. Лесна нега и одржување : Нашиот дизајн е машински печење. Исто така, тоа е хипоалергичен и отпорен на грини од прашина, што го прави совршен за луѓето кои се склони кон алергии или астма. 1 удобник и 1 перница срам.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат