Палто за затнување на Да Гарвин

Палто за затнување на Да Гарвин

DEN 0.67

Достапност

Папучи ќе се најдете како да носите насекаде. Папучи од Гарвин од Daxx го прикажуваат најмекото ткаенини нагоре, наредени со топло крзно крзно. Линии за удобност од 6 мм TRU ™ стапало на нозете ја влошуваат за совршена количина на перница. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 6 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ванс Ко.
  • Новак

Ванс Ко.

DEN 2.33

Новак извлекува инспирација од нашиот иконски плетен фустан од Езра, стил што едноставно не можеме да и�