Уникатни поволни цени за женски кратки ракави полкови точки за пижама за спиење

Уникатни поволни цени за женски кратки ракави полкови точки за пижама за спиење

DEN 2.33

Достапност

Дојдете со тркалезен дизајн на кратки ракави на вратот, шорцевите на пижами со еластична лента за половината помагаат да се задржат шорцевите удобно и безбедно во место. Плус две странични џебови кои се погодни за да држат неколку мали нешта. 4 различни бои што треба да се изберат, вклучувајќи темно сива, бела, розова и зелена боја. Нудењето широки големини се движи од XS-XXL. Проверете ја големината пред да купите. Совршени подароци : Најдобри подароци за сопруга, ќерки, пријатели, наставници, колеги како Божиќ, роденден, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, денот на Нова Година и подароците за Денот на мајката. Одличен избор на забавни забави, пижами ноќи или дневно носење дома. Единствени поволни цени за женски кратки ракави Полкачки точки за пижама за спиење поставуваат 95% рајон, 5% спандекс. Тркалезен врат. Полка точки. Краток ракав. Еластични шорцеви на половината. Две странични џебови.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат