17 Наханко ултра тенок простор заштеда премиум црна гумена закачалка од дрвени костуми

17 Наханко ултра тенок простор заштеда премиум црна гумена закачалка од дрвени костуми

DEN 3.00

Достапност

17 "црна гумена дрвена тенок линиски костум за сад со ултра тенка, заштеда на простор, наханко ултра тенка црна гумена дрвена закачалка, достапна во четири завршувања, оваа рамна, ¼” дебела, ултра тенка закачалка прави одличен додаток на веќе популарната Колекција за закачалка од дрвена облека на Наханко. Ултра -ултра тенок костум закачалка има прицврстена лента за остава со внатрешна димензија од 14 ”на висина простор, четкана хромирана кука за вртење и забележани раменици за висечки ленти. Поради потенкиот дизајн, слабоста на закачалката овозможува повеќе облеки по решетката, со што се овозможува поголема количина на закачалки за трговски дисплеј. Пакет од 25 ултра тенки закачалки.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дрво комбо -закачалка w клипови со перница, заштеда на простор за заштеда на рамни дрвени закачалки w орев финиш и месинг хардвер
  • Новак

Дрво комбо -закачалка w клипови со перница, заштеда на простор за заштеда на рамни дрвени закачалки w орев финиш и месинг хардвер

DEN 407.84

Овие цврсти, добро конструирани закачалки од дрвени предмети имаат рамно тело за заштеда на простор, дв�